Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


REZERVOVANÝ: 1-izbový byt s dvomi lodžiami, 51 m2, sídlisko Mier, Spišská Nová Ves

Popis nehnuteľnosti

Byt je vnútorný, priestranný, vzdušný, nachádza sa na druhom poschodí z ôsmich v zateplenom a obnovenom bytovom dome na ulici J. Wolkera 14 v Spišskej Novej Vsi na sídlisku Mier blízko Leteckej ulice, z ktorej sa pomerne rýchlo dostanete do centra mesta.

BYT:

- pozostáva z jednej obytnej miestnosti a príslušenstva, ktorým je kuchyňa, chodba, kúpeľňa, WC a pivnica nachádzajúca sa na technickom podlaží  bytového domu – ich rozloha je spolu 43,09 m2 plus dve veľké lodžie o rozlohe 8,28 m2

- rozloha celkom:  51,37 m2

- poschodie: 2/8

- orientácia: východ - juhovýchod

- má vymenené okná za plastové (r. 2006), presklenú 1 lodžiu, plávajúcu podlahu v izbe, v ostatných miestnostiach je PVC; zárubne, dvere, kuchyňa a kúpeľňa sú pôvodné, radiátory sú liatinové s digitálnymi meračmi tepla, lodžie mali vymenené zábradlia – podlahová krytina na oboch je dlažba

- je vyprataný, po kúpe pripravený na odovzdanie a obnovu.

 

Mesačný zálohový predpis pre správcu BD 94,- Eur, zálohy za odber elektriny sú 14,- Eur, zálohy za odber plynu 5,- Eur.  

 

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa na zabývanom sídlisku Mier

- postavený a skolaudovaný v r. 1975 - 1976

- má jeden vchod

- z panelov, zateplený (v r. 2009 -2010), vymenené plastové okná a vchodové dvere, elektronický zámok dverí, nové zvončeky, svetelné senzory, kamerový systém, vymaľované spoločné priestory (v r. 2018), nový výťah (10/2020), rozvody vody, elektriny a plynu v „stupačkach“ boli menené, odpočet SV je digitálny, odpočet TUV za digitálny ja naplánovaný v r. 2026, PVC podlahy boli vymenené v r. 2020-2021, na prízemí domu je dlažba

- obklopený  zeleňou, rodinnými domami a v pozadí záhradkami

- sídlisková občianska vybavenosť – nablízku rôzne obchody a služby, materská škola,  základná škola, detské ihrisko a i.

- má vytvorené spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov

- správu domu vykonáva Bytové družstvo, Kamenárska 5, Sp. Nová Ves.

 

CENA :  65.000,- EUR

 

Pre viac informácií alebo dohodnutie osobnej obhliadky bytu mi môžete zatelefonovať na číslo na tel. č. 0918 125 835.

 

--- REZERVOVANÝ ---

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF