Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: 1-izbový čiastočne zrenovovaný byt s lodžiou, ul. Pod vinicou, Levoča

Je v osobnom vlastníctve, nachádza sa na 1/5 poschodí, má zateplenú a presklenú lodžiu.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj 1-izbový čiastočne obnovený byt s lodžiou na 1. poschodí zatepleného panelového bytového domu, nachádzajúceho sa v Levoči na ulici Pod vinicou, ktorý je v osobnom vlastníctve a bez ťarchy.  

BYT:

- pozostáva z jednej obytnej miestnosti a príslušenstva, ktorým je kuchyňa, kúpeľňa, WC, chodba, lodžia a pivnica nachádzajúca sa na technickom podlaží  bytového domu

- rozloha celkom:  30,97 m2 vrátane príslušenstva (okrem plochy lodžie, tá je cca 3,50 m2)

- poschodie: 1/5

- orientácia: východ (kuchyňa a lodžia), západ (izba)

- v r. 2009 boli menené okno v izbe a balkónové okno za plastové, vymenená kuchynská linka spolu s kombinovaným sporákom, digestorom, dresom a batériou, dlažby a obklady v kuchyni a v kúpeľni, sanita v kúpeľni, plávajúca podlaha na chodbe, v kuchyni, izbe a WC

- v r. 2015 boli namontované skrinky na chodbe pod stropom

- v r. 2018 bola zateplená lodžia a osadené 3-krídlové okno s vetraním aj otváraním, nový sušiak na prádlo

- v r. 2020 bola zmontovaná  vysoká šatníková skriňa so zrkadlom na chodbe (výška 2,65 m, hĺbka 1,14 m)

- dvere, zárubne, radiátory a rozvody elektriny v byte sú pôvodné

- cena zariadenia bytu podľa dohody. 

Mesačné náklady pre spoločenstvo vlastníkov bytov (vrátane platby do fondu prevádzky, údržby a opráv) od 1.3.2022 sú 80 Eur. Okrem nich sa platia zálohové platby za odber elektriny, plynu, RTVS, internet a TV.

 

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa v zabývanej lokalite v zoskupení štyroch bytových domov

- postavený z panelov, zateplený v r. 2017, vymenené plastové okná a vchodové dvere v r. 2011, elektrický zámok dverí, zvončeky, poštové schránky, svetelné senzory, vymaľované spoločné priestory a výťah, vymenené rozvody v "stúpačkách"

- obklopený  rodinnými a bytovými domami, zeleňou, s využitím posedenia na lavičkách a peknými pohľadmi na Levoču a okolité vrchy

- v blízkosti sa nachádza predajňa s rozličným tovarom, zastávka MHD, BILLA, materská škola, základná škola, detské ihrisko

- má vytvorené spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov, správu BD vykonáva Stavebné bytové družstvo Levoča.

 

V prípade viacerých záujemcov bude rozhodovať najvýhodnejšia ponuka.

 

 

Osobné obhliadky po dohode a viac informácií

na tel. čísle: 0918 125 835.

 

*** BYT SME PREDALI ***

 

Viete o podobnej nehnuteľnosti na predaj?

Zavolajte mi a dohodneme spoluprácu.

 

 

Videoprehliadka

Fotogaléria

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 12 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár