Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: 1-izbový čiastočne zrenovovaný byt s lodžiou, ulica Pod vinicou, Levoča

Ponúkam Vám na predaj 1-izbový čiastočne obnovený byt s lodžiou na 3. poschodí zatepleného panelového bytového domu, nachádzajúceho sa v Levoči na ulici Pod vinicou.  

 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj 1-izbový čiastočne obnovený byt s lodžiou na 3. poschodí zatepleného panelového bytového domu, nachádzajúceho sa v Levoči na ulici Pod vinicou, ktorý je bez ťarchy.  

 

BYT:

- pozostáva z jednej obytnej miestnosti a príslušenstva, ktorým je kuchyňa, kúpeľňa, WC, chodba, lodžia a pivnica nachádzajúca sa na technickom podlaží  bytového domu

- rozloha celkom:  31,39m2 vrátane príslušenstva (okrem plochy lodžie)

- poschodie: 3/4

- orientácia: východ (kuchyňa a lodžia), západ (izba)

- čiastočne obnovený, menené okno v izbe a balkónové okno za plastové, vymenená kuchynská linka spolu so sporákom (varná elektrická doska), digestorom, dresom a batériou, dlažby a obklady v kuchyni a lodžii, plávajúca podlaha na chodbe, vstavaná veľká zrkadlová skriňa, elektrické rozvody v kuchyni, radiátory sú pôvodné s pomerovými meračmi tepla

- je teplý, slnečný a zostáva v ňom nábytok, koberec, chladnička, práčka, TV

- je bez ťarchy.

 

Mesačné náklady 76,- Eur pre spoločenstvo vlastníkov bytov.

 

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa v zabývanej lokalite v zoskupení štyroch bytových domov

- skolaudovaný 9/1989

- postavený z panelov, zateplený v r. 2017, vymenené plastové okná a vchodové dvere, elektrický zámok dverí, zvončeky, poštové schránky, svetelné senzory, vymaľované spoločné priestory a výťah, vymenené rozvody v "stúpačkách"

- obklopený  rodinnými a bytovými domami, zeleňou, s využitím posedenia na lavičkách a peknými pohľadmi na Levoču a okolité vrchy

- v blízkosti sa nachádza predajňa s rozličným tovarom, zastávka MHD, BILLA, materská škola, základná škola, detské ihrisko

- má vytvorené spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov, správu BD vykonáva Stavebné bytové družstvo Levoča.

 

Obhliadky po dohode a viac informácií na tel. čísle: 0918 125 835.

 

--------- BYT JE PREDANÝ ----------

 

Viete o podobnej nehnuteľnosti na predaj?

Neváhajte ma kontaktovať.

 

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF