Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: 1-izbový nadrozmerný byt, sídl. Západ, Levoča, 48m2

Ponúkam Vám na predaj nadrozmerný 1-izbový byt v pôvodnom stave s vymenenými plastovými oknami, nachádzajúci sa v zateplenom panelovom bytovom dome na sídlisku Západ v Levoči, ulica Viktora Greschika.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj nadrozmerný 1-izbový byt v pôvodnom stave s vymenenými plastovými oknami, nachádzajúci sa v zateplenom panelovom bytovom dome na sídlisku Západ v Levoči, ulica Viktora Greschika.

 

BYT:

- rozloha:  47,90m2

- pozostáva z jednej obytnej miestnosti a príslušenstva, ktorým je kuchyňa, kúpeľňa, WC, predsieň a pivnica nachádzajúca sa na technickom podlaží  bytového domu

- poschodie: prízemie

- orientácia: východ - juhovýchod

- pôvodný stav, no má vymenené okná

- je teplý, svetlý, priestranný, bez ťarchy a s možnosťou nasťahovania ihneď po kúpe

- pripravený na renováciu - dal by sa z neho urobiť 2-izbový byt

- bezbariérový, vhodný aj pre handicapovaných alebo starších ľudí.

 

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa v zabývanej a obľúbenej lokalite

- skolaudovaný v máji 1986

- len 17 bytov v dome

- postavený z panelu, zateplený, nová strecha, dažďové zvody, zvončeky, "stúpačky", vymenené plastové okná a vchodové dvere, nová podlahová krytina, vymaľované schodiská, nové poštové schránky

- obklopený  zeleňou, s využitím posedenia na lavičkách

- skvelá občianska vybavenosť - v blízkosti sa nachádza lekáreň, zastávka MHD, nákupné stredisko, kostol, materská škola, základná škola, detské ihrisko, športová hala, rýchle občerstvenie, potraviny, zverolekár a i.

Správu domu vykonáva Spoločenstvo vlastníkov bytov RUŽA II.

  

Obhliadky po dohode a viac informácií na tel. čísle: 0918 125 835.

 

------------ P R E D A N Ý --------------

 

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF