PREDANÝ: 2-izbový byt s loggiou, 54 m2, Gaštanová ul. , Spišská Nová Ves

Ponúkam Vám na predaj zrenovovaný 2-izbový byt s loggiou v zrekonštruovanom bytovom dome na sídlisku Tarča v Spišskej Novej Vsi na Gaštanovej ulici č. 8.  

----------------------------------- P R E D A N Ý -----------------------------------

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj zrenovovaný 2-izbový byt s loggiou v zrekonštruovanom bytovom dome na sídlisku Tarča v Spišskej Novej Vsi na Gaštanovej ulici č. 8.  

 

BYT:

- dispozične zmenený po renovácii

- rozloha:  51,30m2 (2 izby, kuchyňa, chodba, kúpeľňa, WC, pivnica nachádzajúca sa na technickom podlaží domu) + loggia

- poschodie: 3/7

- orientácia:  východ (kuchyňa a obývacia izba) a západ (spálňa a loggia)

- boli menené plastové okná (r. 2008),  vstupné bezpečnostné dvere (7 bodová ochrana) aj  interiérové dvere (r. 2015), plávajúce podlahy - odtieň dub (8/2020), kuchynská linka s umývadlom, batériou, digestorom a varnou doskou na plyn (r. 2015), elektrická rúra (r. 2018), WC, umývadlá a sprchovací kút (r. 2015), nová maľba stien, stropov a radiátorov (8/2020), 3 stĺpy na chodbe a v kuchyni sú zo sadry a neplnia funkciu nosnosti, iba dekorácie, vertikálne žalúzie sú v úložnom priestore pri vstupných dverách a do kúpeľne, na okná budú dodané v krátkom čase

- nové rozvody vody a odpadu (r. 2015) 

- byt má samostatné merače SV, TÚV, tepla, plynu aj elektriny, komunálny odpad je do uzamykateľných kontajnerov

- celkový dojem z bytu - svetlý, suchý, teplý, priestranný, vzdušný, útulný, s peknými výhľadmi na prírodu, do parku, bez ďalších dodatočných nákladov, s nízkymi mesačnými platbami vďaka tomu, že je vnútorný

- v cene je aj bytové zariadenie a spotrebiče.

 

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa v zabývanej a obľúbenej časti sídliska Tarča na Gaštanovej ulici č. 8

- panelový, zateplený

- kompletne obnovený (vymenené plastové okná a dvere, nový výťah s kamerou, elektrické rozvody a rozvody v "stúpačkách" spolu s meračmi, elektrický vrátnik, podlahy v celom dome - pri vstupe dlažba a na podlažiach PVC, merače dodávok energií, zvončeky, poštové schránky, svetelné senzory pri vstupoch do domu aj na schodiskách a v pivniciach, vymaľované schodiská)

- energetický certifikát "B"

- parkovanie pred domom

- susedia sú milí, slušní, starostliví a zodpovední

- v okolí sa nachádza NC Družba (fitness centrum, bowling, detský kútik, kaviareň, potraviny, kvetinárstvo, pizzeria, diskont), ZŠ, 8-ročné gymnázium, zastávka MHD, DOS, zubná ambulancia, plaváreň, športová hala, kúpalisko, záhradkárska oblasť a i.

- pre peších je do centra mesta cca 15 min.

- v dome je vytvorené spoločenstvo vlastníkov bytov, správu vykonáva Správcovská firma, Letná 41, Sp. Nová Ves.

 

CENA: 76.500,- EUR

 

V prípade ďalších informácií a obhliadok ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0918 125 835, rada Vám byt ukážem osobne. Pre kupujúceho zabezpečím bezstarostný prevod nehnuteľnosti, ktorý je už zahrnutý v cene.    

 

BYT JE PREDANÝ.

 

 

Fotogaléria

Kontaktný formulár