Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: 2-izbový zrenovovaný byt s francúzskym balkónom, centrum, Gorazdova ulica, Spišská Nová Ves

 

 

Popis nehnuteľnosti

Len pár krokov od námestia v Spišskej Novej Vsi sa nachádza kompletne zrenovovaný 2-izbový byt s francúzskym balkónom v tehlovom bytovom dome na jeho 3. poschodí zo štyroch. Byt je vnútorný a voľný čoskoro po vyplatení kúpnej ceny.   

 

BYT:

- je po kompletnej renovácii s dispozične zmenenou kúpeľnou a kuchyňou

- rozloha:  57,44 m2 (2 izby, kuchyňa, chodba, kúpeľňa, WC, 2 pivnice nachádzajúce sa na technickom podlaží domu) + francúzsky balkón

- poschodie: 3/4

- orientácia:  juh (väčšia izba) a sever (kuchyňa a menšia izba s balkónom)

- najväčšiu renováciu bytu majiteľ uskutočnil v roku 2014 – boli kompletne menené rozvody elektriny a rozvodná skriňa elektriny, rozvody vody a odpadu, dlažba v chodbe a WC, vymenené plávajúce podlahy v izbách a kuchyni, interiérové dvere, vstupné bezpečnostné dvere, všetky okná za plastové, kuchynská linka s dresom, obkladmi, kombinovaný sporák, na chodbe nová skriňa a vešiaková stena na mieru, trochu skôr bol vymurovaný sprchovací kút a menené rozvody vody a odpadu v kúpeľni spolu s umývadlom

- byt má samostatné merače SV, TÚV, tepla, plynu aj elektriny

- celkový dojem z bytu - suchý, teplý, vzdušný, útulný, s nízkymi mesačnými platbami.

 

BYTOVÝ DOM:

- tehlový v centre mesta

- má dva vchody, je bez výťahov

- má vymenené plastové okná a dvere, rozvody vody a odpadu, vymaľované schodiská

- parkovanie pred a za domom

- susedia sú milí, slušní, starostliví a zodpovední

- v okolí sa nachádza všetko, čo potrebujete mať na dosah, napr. predajňa potravín cez cestu, ale aj kvetinárstvo, kostoly, polícia, železiarstvo, banky, reštaurácie a kaviarne, pizzeria, ZŠ, MŠ, SŠ, gymnázium, zastávka MHD, DOS a i.

- v dome je vytvorené spoločenstvo vlastníkov bytov, správu vykonáva Správcovská firma, Letná 41, Sp. Nová Ves.

 

Byt som predala.

Ak hľadáte podobnú nehnuteľnosť alebo potrebujete pomôcť s predajom,

neváhajte ma kontaktovať 

0918 125 835

 

----- P R E D A N É -----

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF