Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NA PREDAJ: 2-izbový zrenovovaný byt s lodžiou, ulica Pod vinicou, Levoča, 55 m2

Popis nehnuteľnosti

Tento vnútorný zrenovovaný 2-izbový byt s lodžiou sa nachádza na 4. poschodí z piatich v zrekonštruovanom panelovom bytovom dome v Levoči na ulici Pod vinicou.  

 

BYT:

- pozostáva z dvoch obytných miestností a príslušenstva, ktorým je kuchyňa, kúpeľňa, WC, chodba, lodžia a pivnica na technickom podlaží  bytového domu

- rozloha celkom:  51,90 m2 vrátane príslušenstva (okrem plochy lodžie)

- poschodie: 4/5

- orientácia: východ (kuchyňa s lodžiou a obývacia / väčšia izba), západ (spálňa / menšia izba)

- najväčšia renovácia bola vykonaná v novembri 2021, kedy boli vymenené rozvody elektriny, vody a odpadu v kuchyni, WC a v kúpeľni, sadrokartónom znížený strop v kuchyni, kúpeľni, WC a na chodbe, bodové svetlá v kuchyni a na chodbe, nová kuchynská linka, kombinovaný sporák, digestor, kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlo, plávajúca podlaha v izbách, keramická dlažba na lodžii, v kúpeľni, WC a na chodbe, obklad pri vstupných dverách a na chodbe, vymenené vchodové a interiérové dvere s obložkami, v kuchyni je urobená príprava na umývačku riadu, bol rozšírený vstup do kúpeľne, v byte sú bezbariérové prechody, čo by mohlo vyhovovať pohybovo hendikepovaných novým vlastníkom bytu

- je vnútorný, teplý, slnečný a zostáva v ňom časť zariadenia (kuchynská linka s umývadlom a batériou, digestorom a sporákom, vešiaková stena na chodbe, umývadlo s batériou, zrkadlom a skrinkou v kúpeľni, sprchovací kút, šatníková skriňa v spálni so zrkadlom, policami a vešiakmi.

  

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa v zabývanej lokalite v zoskupení štyroch bytových domov, obklopených rodinnými domami

- s tromi vchodmi, postavený z panelov, zateplený, s výťahmi,  má vymenené plastové okná a vchodové dvere, elektrické zámky dverí, zvončeky, poštové schránky, svetelné senzory pri vchodoch a na schodiskách

- v blízkosti sa nachádza predajňa s rozličným tovarom, detské ihrisko, 7 min. peši nákupné centrum BILLA, autobusová stanica, materská škola, základná škola

- má vytvorené spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov, správu BD vykonáva Milan Stanko, správa bytového a nebytového fondu, Levoča.   

 

Mesačný zálohový predpis: 130 Eur / 2 osoby plus zálohové platby za elektrinu, plyn, internet a TV.

 

CENA: dohodou

 

Pozrite si videoprehliadku:

https://youtu.be/EmwUUfJupKw

 

Osobné obhliadky bytu po dohode a viac informácií na tel. čísle:

0918 125 835.

 

Videoprehliadka

Fotogaléria

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 12 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár