Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: 2-izbový zrenovovaný byt, Levoča, sídlisko Pri Prameni

Nachádza sa v zateplenom bytovom dome s vlastnou kotolňou v bloku Diamant.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj zrenovovaný 2-izbový byt, nachádzajúci sa v zateplenom bytovom dome s vlastnou kotolňou na sídlisku Pri prameni v Levoči.

 

BYT:

- celková podlahová plocha bytu  je 50,46 m2 (dve obytné miestnosti a príslušenstvo, ktoré tvorí  kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, chodba a špajza s regálmi hneď pri byte)

- najväčšia renovácia bola urobená do roku 2013, kedy sa menili okná v byte za plastové, bola vymurovaná kúpeľňa, WC, nové dlažby a obklady v kúpeľni a kuchyni, rozvody vody a elektriny v kúpeľni, WC a v kuchyni, nová rozvodná elektrická skriňa, v roku 2016 boli menené plávajúce podlahy na chodbe a v izbách, bezpečnostné vstupné dvere do bytu, bola obnovená kuchynská linka a vymenené umývadlo s batériou, nový kombinovaný sporák, byt bol kompletne vymaľovaný, v kuchyni na okne zvonku je namontovaný sušiak prádla

- radiátory sú pôvodné liatinové s digitálnymi meračmi tepla

- poloha bytu: 3/3 poschodie, stredný vchod v BD

- orientácia:  východ (kuchyňa), západ (spálňa, obývacia izba)

- je v osobnom vlastníctve, vnútorný, slnečný, suchý, teplý, svetlý a bez ťarchy.

 

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa vo veľmi obľúbenej lokalite na sídlisku Pri Prameni v zabývanom, príjemnom prostredí, s možnosťou posedenia na lavičkách, cca 7 minút peši do centra mesta

- panelový, zateplený v r. 2013, menené predné aj zadné vstupné dvere a okná za plastové v r. 2012, zvončeky s elektrickým vrátnikom, mechanické aj elektronické otváranie vchodových dverí, vymaľované spoločné priestory, rozvody tepla, vody a plynu v bytových jadrách menené v r. 2013, domová vlastná kotolňa bola daná do užívania v r. 2007

- je bez výťahov

- má tri vchody

- parkovanie pri bytovom dome

- v okolí kompletná občianska vybavenosť - v blízkosti sa nachádza nemocnica, nákupné centrá, základná a materská škola, poliklinika, lekáreň, zastávka MHD, autobusová stanica, kaderníctva, pizzeria a i.

- má zriadené spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov, správu bytového domu za spoločenstvo vykonáva mandatár : Stavebné bytové družstvo Levoča.

 

Výška mesačných platieb:

117 EUR / 1 osoba (platba pre správcu BD) plus zálohové poplatky za elektrinu a plyn, RTVS

  

Pozrite si videoprehliadku:

https://www.youtube.com/watch?v=Bgz3DBNt7yk

 

Ďalšie informácie o mne a mojej realitnej činnosti:

https://www.facebook.com/RKLEVOCA/

 

------- P R E D A N É -------

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF