Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NA PREDAJ: 2-izbový kompletne zrenovovaný byt s balkónom, Tatranská Štrba

Popis nehnuteľnosti

Milujete Vysoké Tatry a hľadáte praktické, zároveň komfortné či už trvalé alebo prechodné bývanie pre seba alebo vašich blízkych? Ponúkam vám možnosť kúpiť si práve tento byt v apartmánovom bytovom dome GOLEM v Tatranskej Štrbe na Rekreačnej ulici č. 1541. Predmetom predaja je nielen byt s kompletným zariadením a podiel na pozemku pod bytovým domom, ale aj spoluvlastnícky podiel na prístupovej ceste a parkovisku, ktorých rozloha je 1361 m2.

 

BYT:

- tvorí ho obývacia izba s kuchyňou, spálňa, chodba, kúpeľňa s WC a murovaná uzavretá pivnica na technickom podlaží domu o celkovej rozlohe 39,75 m2 plus balkón o rozlohe 5 m2, ktorý bol novoinštalovaný ako všetky ostatné v roku 2022

- kompletne zrenovovaný

- poloha bytu: 2/6 poschodie

- orientácia:  východ - juhovýchod

- je v osobnom vlastníctve, suchý, teplý, svetlý, útulne a prakticky zariadený a vybavený

- predáva sa spolu s bytovým zariadením a je možné jeho financovanie aj hypotekárnym úverom a zriadením záložného práva na byt.

 

BYTOVO-APARTMÁNOVÝ DOM GOLEM:

- nachádza sa v príjemnom a tichom prostredí v objatí zelene, stromov a potôčika s výhľadom na Vysoké Tatry

- skolaudovaný v marci 2007, zateplený, s bezbariérovým vstupom

- prístup k domu je chránený kódovanou elektrickou závorou aj na diaľkové ovládanie

- k dispozícii pre všetkých vlastníkov bytov je spoločenská miestnosť s kuchynkou o rozlohe 50 m2, lyžiareň o rozlohe 10 m2, garáž o rozlohe 40 m2, za domom hojdačka, altánok, otvorené ohnisko

- má vlastnú domovú plynovú kotolňu

- každý byt má zabezpečené parkovacie miesto

- má zriadené spoločenstvo vlastníkov bytov, správu vykonáva SPOLBYT s.r.o., Poprad

- o technický chod domu, jeho vnútornú údržbu a okolie sa stará už dlhodobo a pravidelne domovník (napr. kotolňa, výťah, upratovanie a čistenie vnútorných a vonkajších spoločných priestorov, pestovanie okrasných rastlín, kosenie trávy, odhŕňanie snehu a i.)

Tatranská Štrba je miestna časť obce Štrba. Ako jeden z východiskových bodov do Vysokých Tatier ponúka množstvo služieb pre tamojších obyvateľov aj turistov. Nájdete tu sieť občerstvení aj reštaurácií, poštu, zastávku medzimestskej autobusovej aj železničnej dopravy. Na 10 km vzdialené Štrbské Pleso sa odtiaľ dá dostať aj napr. zubačkou. Približne 2 km vzdialený je vjazd na diaľnicu D1. Do Popradu je odtiaľ 20 km, do Liptovského Mikuláša 38 km.  

Celoročne je Tatranská Štrba obľúbená na turistiku, športovanie aj relax. Ešte viac podrobnejších informácií sa o nej dozviete tu:

https://tatranska-strba.sk/

 

Videoprehliadku a zábery z výšky nájdete tu:

https://youtu.be/0LuZf0NQdmk

 

CENA:  159.000,- EUR

 

Byt vám rada ukážem po dohode osobne. Zavolajte 0918 125 835.

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF