Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: 2-izbový byt s vlastným kúrením a ohrevom vody, Levoča, sídl. Rozvoj, 51 m2

Popis nehnuteľnosti

Byt je pripravený po vyplatení kúpnej ceny k odovzdaniu. Všetko v ňom je funkčné, boli vymenené plastové okná, plynové gamatky a bojler na ohrev vody, ostatné vybavenie je v pôvodnom stave. Poteší určite kupujúceho, ktorý práve tento typ nehnuteľnosti hľadá, aby si ho zrenovoval podľa svojich predstáv a mohol bývať v skvelej lokalite. Bytový dom je z tehál, zateplený, s dobrou dostupnosťou tam, čo najviac využíva a potrebuje – nákupné centrum, potraviny, zastávka MHD, autobusová stanica, zdravotné stredisko, lekáreň, kaderníctvo, čerpacia stanica, autoumyvareň, nemocnica, materské a základná škola, vysoká škola, multifunkčné a detské ihrisko, zámočník, PNS stánok, stánky s rýchlym občerstvením, grill bar alebo ďalší aj so záhradným sedením, pneuservis, predajňa autodielov, počítačovej techniky a ďalšie.

 

BYT:

- rozloha: 50,98 m2 (2 izby, kuchyňa, chodba, kúpeľňa, WC a 2 pivnice v priestoroch technického podlažia)

- 3/3 poschodie

- orientácia: východ – juhovýchod

- vymenené plastové okná, gamatky a elektrický bojler v kúpeľni, čalúnené vstupné dvere, pôvodné rozvody elektriny, plynu, prívodu a odpadu vody, v izbách sú drevené parkety, v kuchyni, na chodbe, v kúpeľni a WC je PVC krytina, jadro je umakartové, kuchynská linka je pôvodná s kombinovaným sporákom

- ohrev vody elektrickým bojlerom, kúrenie plynovými gamatkami, dva komíny v byte

- osobné vlastníctvo bez ťarchy

- na poschodí sú tri byty, z ktorých predávaný je v strede – je veľmi teplý, svetlý, slnečný, s veľkými oknami a príjemnými pohľadmi do okolia.  

  

BYTOVÝ DOM:

- postavený z tehál v r. 1966, zateplený v r. 2012 vrátane stropov pivníc

- bez výťahu

- strecha bola zrekonštruovaná v r. 2010, plastové okná a dvere v spoločných priestoroch menené v r. 2012, strieška proti dažďu nad vstupnými dverami, svetelné senzory pri vstupoch aj na schodiskách, vymaľované schodiská, vymenená dlažba na prízemí pri vstupe do BD, nové poštové schránky, domáci elektrický vrátnik

- výborná dostupnosť a občianska vybavenosť

- má vytvorené spoločenstvo vlastníkov bytov, správu vykonáva správca Milan Stanko, správa bytového a nebytového fondu, Levoča.  

  

CENA: dohodou

 

Videoprehliadku nájdete tu: https://youtu.be/B4ZXC3Rlk-I

 

Nech sa páči, príďte si byt pozrieť aj osobne po dohode na tel. čísle:

0918 125 835

 

*** P R E D A N Ý ***

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF