Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: 2-izbový byt Spišská Nová Ves, Námestie SNP, tehlová bytovka, 2/3 posch., 65 m2

Je čiastočne renovovaný, vo výbornej lokalite s vlastným kúrením a ohrevom vody.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj 2-izbový čiastočne renovovaný byt v tehlovom bytovom dome na Námestí SNP v Spišskej Novej Vsi s vlastným kúrením a ohrevom vody.

 

BYT:

- pozostáva z dvoch obytných miestností a príslušenstva, ktorým je kuchyňa, chodba, samostatná špajza umiestnená priamo v byte, kúpeľňa, samostatné WC a dve pivnice (rozloha celkom 65,28 m2, z toho pivnice o rozlohe 7,47 m2)

- je v zachovalom stave, zárubne oceľové, dvere drevené, podlahy drevené parkety v izbách, PVC na chodbe a v kuchyni, v špajze, kúpeľni a WC dlažba, vlastný elektrický kotol na ohrev vody umiestnený v kúpeľni, kúrenie plynovými pecami zn. Modratherm z r. 2018 (v kuchyni a dvoch izbách), okná plastové menené v r. 2018 (zaujímavosť - okná sú aj  v špajze, na chodbe a WC), kuchynská linka a kombinovaný sporák menené v r. 2018, elektrické rozvody menené za medené v chodbe a kuchyni, nová rozvodná skriňa elektriny   

- poschodie: 2/3

- orientácia: J - S

- nízke mesačné náklady

- bez ťarchy, ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv

- k nasťahovaniu ihneď po kúpe, ostáva časť zariadenia.

  

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa v zabývanej, tichej a žiadanej lokalite, postavený z tehál, má dva vchody

- zateplený v r. 2015 - 2016, vymenené plastové okná, dvere, zvončeky, poštové schránky, svetelné senzory na schodiskách, v roku 2020 bola rekonštrukcia strechy, fasáda, omietky, dažďové zvody

- je bez výťahov

- iba 6 bytov vo vchode (v BD celkom 12)

- výborná lokalita, dostupnosť a občianska vybavenosť - v blízkosti sa nachádza zdravotné stredisko, lekáreň, zastávka MHD, pošta, park, mestský úrad, banky, poisťovňa, 5 min. pešo autobusová a vlaková stanica, nákupné centrum Billa, polícia, základná, materská škola, reštaurácie, obchody, kaviareň, centrum mesta a i.

- parkovanie vozidiel vlastníkov bytov hneď pri BD

- má vytvorené spoločenstvo vlastníkov bytov, správu vykonáva správca - Správcovská firma, Letná 41, Spišská Nová Ves.

 

CENA: 80.000 EUR

 

Pozrite si videoprehliadku:

https://www.youtube.com/watch?v=A_V4WZ1gYEs

  

Pre ďalšie informácie a obhliadky ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0918 125 835, byt Vám rada ukážem aj osobne.

 

********** PREDANÉ *********

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF