Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: 2-izbový čiastočne zrenovovaný byt s lodžiou, ulica Pod vinicou, Levoča

Nachádza sa na 4. poschodí z piatich v kompletne obnovenom panelovom bytovom dome v Levoči na ulici Pod vinicou. Je vnútorný a veľmi teplý.

Popis nehnuteľnosti

Tento teplý 2-izbový byt s lodžiou určený na predaj, sa nachádza na 4. poschodí z piatich v kompletne zrekonštruovanom panelovom bytovom dome v Levoči na ulici Pod vinicou.  

 

BYT:

- pozostáva z dvoch obytných miestností a príslušenstva, ktorým je kuchyňa, kúpeľňa, WC, chodba, lodžia a pivnica na technickom podlaží  bytového domu

- rozloha celkom:  51,20 m2 vrátane príslušenstva (okrem plochy lodžie)

- poschodie: 4/5

- orientácia: východ (kuchyňa s lodžiou a veľká izba), západ (malá izba)

- čiastočne obnovený, menené okná v izbách a kuchyni za plastové, vymenená kuchynská linka s digestorom, dresom a batériou, plávajúce podlahy v jednej izbe, kuchyni a na chodbe

- kúpeľňa a WC sú murované

- je vnútorný, teplý, slnečný a zostáva v ňom časť zariadenia.

 

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa v zabývanej lokalite v zoskupení štyroch bytových domov

- postavený z panelov, zateplený, vymenené plastové okná a vchodové dvere, elektrický zámok dverí, zvončeky, poštové schránky, svetelné senzory, vymaľované spoločné priestory (r. 2019), modernizované výťahy, vymenené rozvody v "stúpačkách"(najväčšia obnova r. 2017)

- obklopený  rodinnými a bytovými domami, zeleňou, s využitím posedenia na lavičkách a peknými pohľadmi na Levoču a okolité vrchy

- v blízkosti sa nachádza predajňa s rozličným tovarom, zastávka MHD, BILLA, materská škola, základná škola, detské ihrisko

- má vytvorené spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov, správu BD vykonáva Stavebné bytové družstvo Levoča.

  

Obhliadky po dohode a viac informácií na tel. čísle: 0918 125 835.

 

https://www.youtube.com/watch?v=9MewUBJpTNE

 

---------- P R E D A N Ý -----------

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF