Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: 2-izbový zrenovovaný byt s vlastným kúrením a ohrevom vody, Levoča, sídl. Rozvoj

Popis nehnuteľnosti

Tento byt v osobnom vlastníctve bez ťarchy s nízkymi nákladmi na bývanie sa nachádza v skvelej zabývanej lokalite na sídlisku Rozvoj v Levoči.

 

BYT:

- rozloha: 53,35 m2 (2 izby, kuchyňa, predsieň, kúpeľňa, WC a 2 pivnice v priestoroch technického podlažia)

- najväčšia renovácia bola v r. 2013 (výmena elektroinštalácie a vodoinštalácie v kúpeľni, WC a kuchyni, dverí, vymurovaná nová kúpeľňa so sprchovacím kútom, vetracím oknom, zníženým stropom a bodovým osvetlením, WC s odvetrávaním, nová sanita, obklady, dlažba, montáž laminátových podláh v kuchyni a obývacej izbe, nová kuchynská linka s kombinovaným sporákom a digestorom, v kúpeľni elektrický ohrievač a odvetrávanie), v roku 2012 boli vymenené plastové okná, v júni 2018 bol nainštalovaný nový plynový 40 l kotol zn. Protherm Tiger zabezpečujúci vlastné kúrenie v byte a ohrev vody s vývodom do komína v nerezovom prevedení, boli nainštalované panelové radiátory s termostatickými hlavicami, v apríli 2017 laminátová podlaha v spálni (položená na parkety)

- poschodie: 1/2

- orientácia: východ – juhovýchod

- je vnútorný, teplý, svetlý, útulný, ostáva v ňom zariadenie na fotografiách a video zázname.

  

BYTOVÝ DOM:

- postavený z tehál v r. 1959, zateplený v r. 2012 vrátane pivníc

- s dvomi vchodmi, bez výťahov

- vymenená strecha, plastové okná a dvere v spoločných priestoroch, pri vstupoch svetelné senzory, nové poštové schránky

- výborná dostupnosť a občianska vybavenosť - v blízkosti sa nachádza zdravotné stredisko, lekáreň, zastávka MHD, autobusová stanica, nákupné centrum Billa, multifunkčné ihrisko, zámočník, nemocnica, polícia, materská škola, základná škola

- má vytvorené spoločenstvo vlastníkov bytov, správu vykonáva správca Milan Stanko, správa bytového a nebytového fondu, Levoča.   

 

Mesačné náklady pre 4 osoby: 117,- EUR

(správca 81,- EUR, elektrina 24,- EUR, plyn 12,- EUR)

Možnosť internetového pripojenia cez Orange, T-com, UPC, Teatro Levonet.

 

CENA: dohodou

V prípade viacerých záujemcov bude rozhodovať najvýhodnejšia ponuka.

 

Videoprehliadku nájdete tu: https://www.youtube.com/watch?v=97kZLGk-cvE

 

Nech sa páči, príďte si byt pozrieť aj osobne po dohode na

tel. čísle: 0918 125 835.

 

******* P R E D A N É *******

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF