Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NA PREDAJ: 2-izbový zrenovovaný byt, Levoča, sídlisko Pri prameni, blok Apatit

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam na predaj zrenovovaný slnečný 2-izbový byt, nachádzajúci sa v zateplenom bytovom dome na sídlisku Pri prameni v Levoči.

BYT:

- celková podlahová plocha bytu  je 50,40 m2 (sú to dve obytné miestnosti a príslušenstvo, ktoré tvorí  kuchyňa spojená s chodbou, samostatná kúpeľňa s oknom, samostatné WC s umývadlom a špajza s regálmi hneď pri byte)

- počas renovácie bytu v r. 2014 bola zmenená dispozícia bytu, vďaka ktorej sa zväčšila kuchyňa, sociálne zariadenie s umývadlom, kúpeľňa získala okno a otvoril sa priestor medzi chodbou a kuchyňou, boli vymurované steny kúpeľne a WC, vymenené plastové okná, kuchynská linka, sporák, digestor, nové dlažby, obklady a sanita v kúpeľni, WC a kuchyni, elektrický ohrievač v kúpeľni, rozvody vody a elektriny, nová rozvodná elektrická skriňa, bezpečnostné vstupné dvere do bytu

- radiátory sú pôvodné s digitálnymi meračmi tepla

- poloha bytu: 3/3 poschodie, stredný vchod v BD

- orientácia:  sever (kuchyňa a kúpeľňa), juh - juhozápad (spálňa, obývacia izba)

- je v osobnom vlastníctve, vnútorný, slnečný, suchý, teplý, svetlý a bez ťarchy. 

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa vo veľmi žiadanej a obľúbenej lokalite na sídlisku Pri prameni v zabývanom, príjemnom prostredí, s možnosťou posedenia na lavičkách, cca 7 minút peši do centra mesta

- panelový, zateplený, menené predné aj zadné vstupné plastové dvere a okná, zvončeky s elektrickým otváraním, mechanické aj elektronické otváranie vchodových dverí, vymaľované spoločné priestory, svetelné senzory

- je bez výťahov

- má tri vchody

- parkovanie pri bytovom dome

- v okolí kompletná občianska vybavenosť - v blízkosti sa nachádza nemocnica, nákupné centrá, základná a materská škola, poliklinika, lekáreň, zastávka MHD, polícia, autobusová stanica, kaderníctva, pizzeria, detské ihrisko, onedlho multifunkčná zóna Lidl Čistinka pre deti a dospelých  a i.

- správu bytového domu vykonáva Stavebné bytové družstvo Levoča.

 

CENA:  85.000,- EUR

 

Pozrite si videoprehliadku: https://youtu.be/9fV9vpkBnq8

 

Osobné obhliadky bytu sú samozrejme možné,

zavolajte 0918 125 835.

 

Ďalšie informácie o mne a mojej realitnej činnosti:

https://beatakohiarova.sk/

https://www.facebook.com/RKLEVOCA/

 

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

BEA REALITY LEVOČA

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF