Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: 3-izbový čiastočne obnovený byt s lodžiou, ul. J. Czauczika 5, Levoča

Ponúkam Vám na predaj čiastočne obnovený 3-izbový byt s lodžiou, nachádzajúci sa v zateplenom bytovom dome na sídlisku Západ I., na ulici Jozefa Czauczika 5 v Levoči.

 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj čiastočne obnovený 3-izbový byt s lodžiou, nachádzajúci sa v zateplenom bytovom dome na sídlisku Západ I., na ulici Jozefa Czauczika 5 v Levoči.

 

BYT:

- celková plocha bytu:  65,23 m2 (tri obytné miestnosti, kuchyňa, WC, kúpeľňa, chodba, lodžia, pivnica).

- bola obnovená kúpeľňa, WC, kuchyňa (kombinovaný sporák) s novými rozvodmi vody a elektriny,  sanitou, obkladmi a dlažbami, podlahy v celom byte, vstupné dvere do bytu, plastové okná

- poschodie: 5/8

- orientácia: kuchyňa a obývacia izba na východ, dve izby na západ

- je vnútorný, slnečný, suchý, teplý, svetlý, prakticky a účelovo vybavený, v cene je časť bytového zariadenia

- bez ťarchy, po kúpe je hneď voľný.

 

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa v zabývanej lokalite na sídl. Západ I.

- panelový, zateplený, nové zvončeky, svetelné senzory pred vstupom do bytového domu a na prízemí , vymenené plastové okná a vchodové dvere

- má výťah

- výborná občianska vybavenosť - v blízkosti sa nachádza nákupné centrum, lekáreň, zastávka MHD, materská škola, základná škola, detské ihrisko, športová hala, autoumyváreň, autoservis  a i.

- správu BD vykonáva Stavebné bytové družstvo Levoča.

 

Mesačné náklady za užívanie bytu sú cca 150,- Eur vrátane zálohových platieb správcovi bytového domu, záloh za odber elektriny a plynu.

 

 

Obhliadky po dohode a viac informácií na tel. čísle: 0918 125 835.

 

----------- BYT SME PREDALI ------------ 

 

Videoprehliadka

Fotogaléria

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 12 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár