Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: 3-izbový byt, centrum, Špitálska ulica, Levoča, vlastné kúrenie a ohrev vody, 101 m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam vám na predaj priestranný 3-izbový byt v osobnom vlastníctve bez ťarchy, nachádzajúci sa v tehlovom bytovom dome v centre Levoče na Špitálskej ulici. V cene je aj podiel na spoločnom uzavretom dvore.  

 

BYT:

- celková plocha bytu s príslušenstvom: 101,35 m2

Izba: 25,50 m2           

Izba: 25,00 m2           

Izba: 7,00 m2 

Chodba: 14,00 m2

Kuchyňa: 13,70 m2

Kúpeľňa: 3,15 m2

Špajza: 2,00 m2

WC: 1,20 m2  

Pivnica: 9,80 m2        

- je v pôvodnom zachovalom stave, s vlastným kúrením a ohrevom vody, nachádzajú sa v ňom 3 komíny, v jednej izbe bolo vymenené okno za plastové, podlahy zväčša drevené parkety

- má veľmi dobrú polohu, nachádza sa na poslednom poschodí, okná v byte sú orientované na tri svetové strany a poskytujú veľa svetla a pekné pohľady do blízkeho aj širokého okolia

- poschodie: 2/2

- orientácia:  sever – juh – západ

- k bytu patrí okrem pivnice aj priestor pod strechou cca 10 m2 a na dočasné uloženie vecí slúži spoločná miestnosť v podkroví

- budúci majitelia, rovnako ako terajší, ocenia predovšetkým lokalitu - či si vyraziť za kultúrou, históriou, športom, na úrady alebo na nákup - všade je odtiaľ blízko.

 

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa v centre mesta Levoča, predstavuje pokojné bývanie rodinného typu

- postavený prevažne z tehál, nachádza sa tu 10 bytov

- je bez výťahu

- má zriadenú elektrickú, vodovodnú, kanalizačnú aj plynovú prípojku

- parkovať sa dá vo vnútri v dvore, ale aj v okolí domu

- od Námestia Majstra Pavla a jeho historických pamiatok minútka peši, v blízkosti sa nachádza lekáreň, sieť drobných obchodov vrátane potravín, park, pošta, divadlo, kino, reštaurácie a hotely, mestský a okresný úrad, knižnica, mestská polícia, očné optiky, kostoly, lekári a i.

- má vytvorené spoločenstvo vlastníkov bytov.

 

CENA: dohodou 

 

Obhliadky po dohode a viac informácií na tel. čísle: 0918 125 835.

 

*****  P R E D A N Ý  *****

 

 

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF