Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: 3-izbový kompletne zrenovovaný byt, Levoča, Sídlisko pri prameni, blok Jantár

Popis nehnuteľnosti

Moderný a pekný byt na Sídlisku pri prameni v Levoči, ktorý vám dávam do pozornosti s ponukou na predaj, bol kompletne zrenovovaný v r. 2020. Nachádza sa na 6. poschodí bytového domu s peknými výhľadmi do okolia vo veľmi obľúbenej, stále žiadanej a príjemne zabývanej lokalite s kvalitnou občianskou vybavenosťou.   

 

BYT:

- celková podlahová plocha bytu  je 68,25 m2 (tri obytné miestnosti, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, samostatné WC, chodba a pivnica na technickom podlaží domu)

- kompetne zrenovovanýdispozične zmenená kúpeľňa, kuchyňa, chodba, vytvorená špajza v kuchyni, vymenené rozvody elektriny, vody, plynu, kanalizácie, podlahy, dvere s obložkami, nové omietky, vymenená kuchynská linka so spotrebičmi, v kúpeľni a WC nové obklady, dlažba a sanita, radiátory, vstavané skrine v spálni a detskej izbe, zateplená stena v obývacej a detskej izbe

- poloha bytu: 6/8 poschodie

- orientácia:  sever - juh

- je v osobnom vlastníctve, suchý, teplý, svetlý, útulne zariadený.

 

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa v príjemnom, zabývanom prostredí v objatí zelene, s možnosťou posedenia na lavičkách, cca 10 minút peši do centra mesta

- panelový, menené predné aj zadné vstupné dvere a okná za plastové, zvončeky s elektrickým vrátnikom, vymaľované spoločné priestory, nová podlahová krytina na schodiskách, menené rozvody vody, tepla, plynu, svetelné senzory, vlastná domová plynová kotolňa, opravené balkóny, zateplené stropy pivníc

- v záujme vlastníkov bytov sa spracúva projektová dokumentácia obsahujúca zateplenie bytového domu, výmenu elektrických rozvodov spoločných priestorov, bezbariérový vstup do výťahov, fotovoltiku na ohrev vody, osadenie balkónov pre byty, ktoré ich nemajú a ďalšie úpravy potrebné k získaniu energetického certifikátu A0

- má dva predné vchody, dva zadné vchody, dva nové výťahy

- parkovanie pri bytovom dome

- v okolí kompletná občianska vybavenosť - do 5 minút peši sa nachádza nemocnica, nákupné centrá, základná a materská škola, poliklinika, lekáreň, zastávka MHD, polícia, autobusová stanica, kaderníctva, pizzeria, detské ihrisko a i.

- má zriadené spoločenstvo vlastníkov bytov.

 

CENA:  dohodou

 

Byt vám rada ukážem po dohode osobne.

 

Zavolajte 0918 125 835.

 

*** PREDANÝ ***

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF