Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: 3-izbový zrenovovaný byt s lodžiou, sídlisko Západ, Levoča, ul. Viktora Greschika

Ponúkam Vám na predaj zrenovovaný 3-izbový byt s lodžiou, nachádzajúci sa v bytovom dome na sídlisku Západ, na ulici Viktora Greschika v Levoči.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj zrenovovaný 3-izbový byt s lodžiou, nachádzajúci sa v bytovom dome na sídlisku Západ, na ulici Viktora Greschika v Levoči.

 

BYT:

- celková plocha bytu s príslušenstvom:  73,88 m2

Izba: 19,20 m2

Izba: 11,80 m2

Izba: 11,80 m2

Kuchyňa: 10,80 m2

Chodba: 11,20 m2

Kúpeľňa a WC: 3,50 m2

2 pivnice: 2,81 m2

Lodžia: 2,77 m2

- najväčšia renovácia bola uskutočnená v r. 2015, kedy sa menilo bytové jadro, nová kúpeľňa a kuchyňa so všetkými rozvodmi, sanitou, obkladmi a dlažbami, kuchynská linka s mramorovou doskou (aj na ostrovčeku), elektrickým sporákom a digestorom, podlahy, omietky, dvere a zárubne, maľovanie bytu, vešiaková stena a vstavaná skriňa na chodbe, menené okná za plastové, vchodové dvere, v kuchyni menený radiátor (ostatné radiátory pôvodné) - všetky s digitálnymi meračmi tepla, vymurovaný balkón, medená strieška proti dažďu, zateplené vnútorné steny v detskej izbe (stena s oknom a okrajová stena) a spálni (stena s oknom)

- poschodie: 3/4

- orientácia: J - S

- je vnútorný, suchý, teplý, svetlý, priestranný, vkusne a prakticky prerobený a zariadený.

 

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa v zabývanej a žiadanej lokalite na sídlisku Západ

- skolaudovaný v r. 1986, počet bytov v BD 16

- má 1 hlavný a 2 zadné vchody, 2 výťahy, sušiareň aj kočikáreň

- panelový, nové zvončeky a domáci vrátnik, vymenené plastové okná a vchodové dvere predné aj zadné, nová PVC krytina na schodiskách, spoločné priestory vymaľované, nové poštové schránky, strecha je po rekonštrukcii

- napojený na verejnú elektrickú, vodovodnú, kanalizačnú a plynovú sieť

- skvelá občianska vybavenosť - v blízkosti sa nachádza nákupné centrum, lekáreň, zastávka MHD, materská škola, základná škola, športová hala, kostol, detské ihrisko a i.

- správu vykonáva Teodor Zibura - Správa a údržba spoločenstiev vlastníkov bytov, Jozefa Czauczika 1491/2, 054 01 Levoča.

 

Výška mesačných záloh cca 130 Eur / 3 osoby (správca BD), 33 Eur (elektrina, plyn nie je).

  

Pozrite si videoprehliadku:  https://www.youtube.com/watch?v=LVe-QMt71vQ

 

Obhliadky po dohode a viac informácií na tel. čísle: 0918 125 835.

 

 

----------- P R E D A N É -----------

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF