Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: 3-izbový zrenovovaný byt s lodžiou, sídlisko Západ, Levoča, ul. Jána Francisciho, 7/8 posch.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj kompletne zrenovovaný 3-izbový byt s lodžiou, nachádzajúci sa na 7. poschodí v bytovom dome na sídlisku Západ, na ulici Jána Francisciho v Levoči.

 

BYT:

- pozostáva z troch obytných miestností a príslušenstva, ktorým je  kuchyňa, predsieň, kúpeľňa, WC, lodžia a pivnica nachádzajúca sa na technickom podlaží bytového domu,

- celková výmera podlahovej plochy bytu a príslušenstva je 62,73 m2 (okrem plochy lodžie - jej rozloha je 2,73 m2)

- renovácia bytu bola uskutočnená v r. 2018, kedy sa menilo bytové jadro, nová kúpeľňa so sprchovacím kútom a umývadlom, WC a kuchyňa so všetkými rozvodmi, sanitou, obkladmi a dlažbami, kuchynská linka s kombinovaným sporákom a digestorom, podlahy, omietky, dvere a zárubne, maľovanie bytu, bol vymurovaný šatník a inštalovaný svetelný senzor v predsieni, menené okná za plastové, vchodové dvere, radiátory - všetky s digitálnymi meračmi tepla

- poschodie: 7/8

- orientácia: V (kuchyňa a obývacia izba) - Z (spálňa a detská izba)

- je suchý, teplý, svetlý, moderne zrenovovaný a zariadený (v cene je nábytok v spálni, obývacej izbe a kuchyni).

 

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa v zabývanej a obľúbenej časti sídliska Západ

- panelový (zateplenie BD bude v lete tohto roku), nové zvončeky a domáci vrátnik, vymenené plastové okná a vchodové dvere predné aj zadné, menená podlahová krytina na prízemí BD, spoločné priestory vymaľované, nové poštové schránky, nové výťahy, strecha je po rekonštrukcii

- napojený na verejnú elektrickú, vodovodnú, kanalizačnú a plynovú sieť

- super občianska vybavenosť - v blízkosti sa nachádza nákupné centrum a potraviny, lekáreň, zastávka MHD, materská škola, základná škola, športová hala, kostol, detské ihrisko a i.

- správu vykonáva Stavebné bytové družstvo Levoča.

 

Výška mesačných záloh cca 140 Eur / 2 osoby (správca BD), 30 Eur (zálohová platba elektrina a plyn) a ďalšie individuálne platby za TV, internet, RTVS, odpad, dane.

  

Obhliadky a viac informácií na tel. čísle: 0918 125 835.

 

Pozrite si videoprehliadku: https://youtu.be/amNoTJIUSYw

 

----------- P R E D A N Ý ------------

 

 

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF