Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: 3-izbový veľký byt s lodžiou, Kukučínova ulica, Levoča, 98 m2, 2/3 posch.

Popis nehnuteľnosti

Veľkou výhodou tohto bytu okrem nadrozmernej veľkosti je jeho poloha a orientácia, vlastný ohrev vody, murovaná veľká pivnica s vetraním, pekná lodžia a to, že v cene bytu je aj spoluvlastnícky podiel na uzavretom dvore. Bytový dom je zateplený, s vlastnou kotolňou a nachádza sa pár metrov od historického námestia.

BYT:

- celková plocha bytu s príslušenstvom: 97,80 m2, plocha lodžie: 3,06 m2, pivnica 10,50 m2

- postupne renovovaný od r. 2014 doteraz - má 80 l elektrický bojler na ohrev vody, vymenené elektrické rozvody (okrem kúpeľne a WC), okná sú všetky vymenené za plastové (so žalúziami), vstupné dvere sú bezpečnostné (z r. 2016), radiátory sú vymenené s diaľkovým odpočtom (okrem kúpeľne), interiérové dvere a zárubne menené v r. 2022, vymenená kuchynská linka s kombinovaným sporákom, podlahy v izbách sú drevené parkety, na chodbe, v kuchyni, kúpeľni, špajze a WC je PVC, na lodžii je dlažba

- poschodie: 2/3

- orientácia: východ - juh - sever

- k bytu patrí murovaná pivnica s vetracím okienkom na technickom podlaží domu o rozlohe 3 m x 3,50 m

- je svetlý, tichý, teplý, priestranný, bez ťarchy.

 

BYTOVÝ DOM:

- postavený prevažne z tehál, zateplený, vydláždený uzatvárateľný dvor

- má dva vchody každý po 6 bytov, je bez výťahov

- má zriadenú elektrickú, vodovodnú, kanalizačnú aj plynovú prípojku, nové poštové schránky, pivnice sú murované s novou dlažbou a omietkami, schodiská sú vymaľované, svetelné senzory pri vstupoch aj na schodiskách, vlastná domová kotolňa (2 kotly na vykurovanie)

- parkovať sa dá vo vnútri na dvore, ale aj v okolí domu

- nachádza sa v blízkosti Námestia Majstra Pavla, neďaleko je nemocnica, lekárne, reštaurácie, kaviarne, potraviny, park, pošta, divadlo, kino, mestský a okresný úrad, knižnica, hotely, očné optiky, kostoly, súkromní lekári, mestská polícia a i.

- má vytvorené spoločenstvo vlastníkov bytov.

 

CENA: dohodou

 

Videoprehliadku bytu nájdete po kliknutí tu: https://youtu.be/MtbEU4otqzg

 

Osobné obhliadky po dohode a viac informácií na tel. čísle:

0918 125 835

 

*** P R E D A N É ***

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF