Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: 3-izbový čiastočne obnovený byt s lodžiou, ul. J. Czauczika, Levoča

Je na 5/8 poschodí, v zateplenej bytovke s bezbariérovým prístupom. 

Výborná občianska vybavenosť - všetko poruke.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj čiastočne obnovený 3-izbový byt s lodžiou, nachádzajúci sa v zateplenom bytovom dome na sídlisku Západ I., na ulici Jozefa Czauczika v Levoči.

 

BYT:

- výmera celkovej plochy bytu:  65,23 m2

Obývacia izba, spálňa a detská izba: 40,18 m2

Chodba, WC, kúpeľňa: 21,02 m2

Pivnica: 1,5 m2

Lodžia: 2,53 m2

- bola urobená renovácia kúpeľne (r. 2019) a WC (r. 2018), výmena vstupných dverí (r. 2015), vymenené okná za plastové (r. 2010), podlahy za plávajúce boli vymenené v obývacej izbe a chodbe (r. 2005), dlažba v kúpeľni a WC (r. 2018 - r. 2019), ostatné podlahy sú pôvodné PVC, lodžia bola zasklená v r. 2010, v obývacej izbe funkčný elektrický krb - má dekoratívnu a vyhrievaciu funkciu (je z dreva, na diaľkové ovládanie, má elektrickú vložku, 2 roky starý), byt bol naposledy vymaľovaný v r. 2019 (v spálni a detskej izbe sú aj tapety - r. 2020)

- interiérové dvere sú pôvodné, zárubne oceľové

- kuchynská linka je pôvodná, sporák kombinovaný

- poschodie: 5/8

- orientácia: kuchyňa a obývacia izba na východ, dve izby na západ

- je slnečný, suchý, teplý a svetlý

- v cene je časť bytového zariadenia

- BEZ ŤARCHY.

 

Mesačné poplatky za byt pre 3 osoby sú približne 130 Eur (plus poplatky za odber elektriny, plynu, RTVS, internet a i.).

 

BYTOVÝ DOM:

- skolaudovaný v r. 1978

- nachádza sa v zabývanej lokalite na sídl. Západ I.

- panelový, zateplený (r. 2011), nové zvončeky, svetelné senzory pred vstupom do bytového domu a na prízemí , vymenené plastové okná a vchodové dvere (r. 2011), domáci vrátnik, elektronický zámok otvárania dverí, bezbariérový vstup

- má dva výťahy (naplánovaná výmena koncom r. 2021 - začiatkom r. 2022)

- výborná občianska vybavenosť - v blízkosti sa nachádza nákupné centrum, lekáreň, zastávka MHD, materská škola, základná škola, detské ihrisko, športová hala, autoumyváreň, autoservis, kostol  a i.

- správu BD vykonáva Stavebné bytové družstvo Levoča.

 

CENA: 77.000,- EUR

 

Obhliadky po dohode a viac informácií na

tel. čísle: 0918 125 835.

 

****** P R E D A N Ý ******

 

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF