Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: 3-izbový zrenovovaný byt s lodžiou, Levoča, sídlisko Pri Prameni, blok Korund, v cene aj nábytok

Ponúkam Vám na predaj kompletne zrenovovaný 3-izbový byt s lodžiou, nachádzajúci sa v zateplenom bytovom dome na sídlisku Pri prameni v Levoči.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj kompletne zrenovovaný 3-izbový byt s lodžiou, nachádzajúci sa v zateplenom bytovom dome na sídlisku Pri prameni v Levoči.

 

BYT:

- celková podlahová plocha bytu  je 66,56 m2 (tri obytné miestnosti, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, chodba a priestranná špajza na medziposchodí) plus presklená lodžia s 2 otváracími okennými krídlami, ktorá je z obývacej izby a využíva sa na sušenie prádla a relax

- najväčšia renovácia bola uskutočnená v rokoch 2004 - 2007, kedy bola zmenená dispozícia bytu, kúpeľňa a kuchyňa so všetkými rozvodmi, sanitou, obkladmi a dlažbami, kuchynská linka s kombinovaným sporákom (plyn na varenie, elektrina na pečenie), dresom, vodovodnou batériou, podsvietením, digestorom a umývačkou riadu (inštalovaná v r. 2011), omietky, dvere a zárubne, výmena okien za plastové (v r. 2018 doplnené o sieťky proti hmyzu v detskej izbe a spálni), presklenie a dlažba na lodžii, chodbe, v kúpeľni, kuchyni a WC, podlaha plávajúca je na pôvodných drevených parketách vo všetkých izbách (v spálni menená v r. 2011) a časti kuchyne, osvetlenie na chodbe a WC je bodové, v 2/2020 bol urobený nábytok na mieru v detskej izbe, v kuchyni na okne zvonku namontovaný pevný sušiak prádla

- radiátory sú pôvodné liatinové s digitálnymi meračmi tepla

- poloha bytu: 3/3 poschodie, stredný vchod v BD

- orientácia:  východ (kuchyňa a detská izba), západ (spálňa, obývacia izba a lodžia)

- je v osobnom vlastníctve, vnútorný, slnečný, suchý, teplý, svetlý, prakticky a účelovo zariadený, v cene je väčšina nábytku.

   

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa vo veľmi obľúbenej lokalite v strede sídliska Pri Prameni v zabývanom, príjemnom prostredí, v objatí stromov, s možnosťou posedenia na lavičkách, cca 7 minút peši do centra mesta

- panelový, zateplený, menené predné aj zadné vstupné dvere a okná za plastové, zvončeky s elektrickým vrátnikom, vymaľované spoločné priestory, nová podlahová krytina na schodiskách, nová strecha, rozvody tepla, vody a plynu v bytových jadrách menené v r. 2018

- bez výťahu

- má tri vchody

- parkovanie pri bytovom dome

- v okolí kompletná občianska vybavenosť - v blízkosti sa nachádza nemocnica, nákupné centrá, základná a materská škola, poliklinika, lekáreň, zastávka MHD, autobusová stanica, kaderníctva a i.

- má zriadené spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov, správu bytového domu za spoločenstvo vykonáva mandatár : Jozef Ferenčák, Francisciho 18, Levoča.

 

Výška mesačných platieb:

Správca 160 EUR / 4 osoby, 13 EUR internet, 10 EUR (TV signál a RTVS), elektrina 33 EUR, plyn 6 EUR, upratovanie spoločných priestorov - upratovacia služba (platba v cene pre SVB)

  

Pozrite si videoprehliadku:  https://www.youtube.com/watch?v=LVe-QMt71vQ

 

Osobné obhliadky po dohode na tel. čísle 0918 125 835.

 

--------- P R E D A N Ý ----------

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF