Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: 3-izbový zrenovovaný byt s lodžiou, ul. Pod vinicou, Levoča

Popis nehnuteľnosti

Byt je vhodný pre niekoho, kto sa potrebuje súrne presťahovať a už bývať. Je vymaľovaný a vyčistený, pripravený na odovzdanie. Nachádza sa na 8. poschodí v zateplenom bytovom dome. Je slnečný, teplý, suchý, priestranný, s peknými výhľadmi. Kuchynské balkónové okno bolo vymenené za väčšie a celý kuchynský priestor tak dostal množstvo svetla a jasu. Byt je bez ťarchy, čo by pomohlo napr. zrýchliť proces vybavovania úveru kupujúcemu aj samotnú kúpu a nasťahovanie.

 

BYT:

- celková plocha bytu:  cca 75,00 m2 (tri obytné miestnosti, kuchyňa, WC, kúpeľňa, chodba – spolu 68,50 m2, lodžia cca 3,50 m2 a pivnica na technickom podlaží domu cca 3,00 m2)

- dôkladne zrenovovaný, má murované jadro, vymenené obklady a dlažbu v kúpeľni, WC (Geberit + bidetová sprcha) aj kuchyni, nové rozvody pitnej a odpadovej vody, elektriny v kúpeľni, WC, kuchyni a chodbe, vymenenú vaňu a umývadlo v kúpeľni, novú rozvodnú elektrickú skriňu, bodové osvetlenie v kúpeľni a WC, vymenenú rohovú kuchynskú linku zn. Decodom so zásuvkami s tlmeným dojazdom a so zabudovanými spotrebičmi (umývačka riadu, plynová varná doska a elektrická rúra), nové omietky, drevené bukové podlahy v detskej izbe a spálni, v obývacej izbe z africkej jatoby, v chodbe a kuchyni je marmoleum, vstavané skrine v chodbe a spálni, v kúpeľni je nástenná skriňa, v celom byte vymenené interiérové dvere s obložkami aj vstupné bezpečnostné dvere (zn. Sherlock 7 bodové), okná sú plastové so žalúziami vnútri v odtieni dub zlatý, zvonku biele (zn. Slovaktual), na balkóne je mrazuvzdorná dlažba.

- poschodie: 8/8

- orientácia: kuchyňa a obývacia izba na juh, dve izby na sever.

 

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa v zabývanej lokalite v zoskupení štyroch bytových domov

- panelový, skolaudovaný v r. 1992

- zateplený v r. 2014, vymenené plastové okná a vchodové dvere predné aj zadné, zateplené pivnice aj schodiská do druhého poschodia, elektronický zámok dverí, nové zvončeky, poštové schránky, domáci vrátnik, svetelné senzory pri vstupoch do BD aj na jednotlivých schodiskách, vymaľované spoločné priestory a výťahy, kamerový systém pri vstupoch a vo výťahoch

- obklopený  rodinnými a bytovými domami, zeleňou, s využitím posedenia na lavičkách a peknými pohľadmi na okolité vrchy

- v blízkosti sa nachádza predajňa s rozličným tovarom, zastávka MHD, BILLA, materská škola, základná škola, detské ihrisko

- má vytvorené spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov, správu BD vykonáva správca Milan Stanko, Levoča.

  

Videoprehliadku bytu a okolia nájdete tu: https://youtu.be/bKFHZMp4WPc

 

Byt som predala vo veľmi krátkom čase. Hľadáte podobný byt? Zavolajte

0918 125 835

 

***   P R E D A N Ý   ***

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF