Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: 3-izbový byt s lodžiou, ulica Športovcov, Levoča, v cene podiel na uzavretom dvore

Popis nehnuteľnosti

Dávam vám do pozornosti predaj výnimočného 3-izbového bytu.

Nachádza sa na treťom poschodí tehlového zatepleného bytového domu na ulici Športovcov 2 v Levoči. Ako majitelia bytu na rovnakom poschodí, môžu aj noví majitelia tohto bytu využiť podkrovie a so súhlasom ostatných vlastníkov si neskôr zobytniť časť nad bytom, čo prispeje k zvýšeniu komfortu bývania. Ďalšou výhodou je, že byt má vlastný ohrev vody cez elektrický bojler a teplo zabezpečuje domová kotolňa v bytovom dome, no byt by mohol mať aj vlastný zdroj tepla, nachádza sa v ňom komín. Čo ďalšie príjemné ponúka tento byt je svetlo a  orientácia – byt má okná na sever, východ a juh, krásne výhľady na Mariánsku horu, k dispozícii veľké pivnice a nachádza sa blízko centra mesta, pár krokov od Košickej brány. Ako veľkú pridanú hodnotu vnímam to, že spolu s bytom sa prevádza aj podiel na spoločnom uzavretom dvore, čo poskytuje vlastníkom bytom súkromie a na ktorom sú toho času postavené garáže či altánok a dá sa tu parkovať autom – jeho rozloha je skoro 1000 m2.

 

BYT:

- pozostáva z troch obytných miestností a príslušenstva, ktorým je kuchyňa, kúpeľňa s WC, chodba, lodžia a 2 pivnice na technickom podlaží  bytového domu

- rozloha celkom:  cca 67 m2 vrátane príslušenstva

IZBA: 17,64 m2

IZBA: 14,19 m2

IZBA: 6,60 m2

KUCHYŇA: 7,11 m2

CHODBA: 4,62 m2

KÚPEĽŇA s WC: 4,05 m2

LODŽIA: cca 3,00 m2

2 PIVNICE: 9,55 m2

- poschodie: 3/3

- orientácia: sever (kuchyňa), východ (spálňa), juh-juhozápad (obývacia izba a lodžia)

- najväčšia renovácia bytu bola v roku 2005, kedy sa menili plastové okná, vstupné a interiérové dvere s obložkami, boli brúsené parkety v troch izbách, zrekonštruovaná kúpeľňa, ktorá má vetracie okno, s novými rozvodmi vody, elektriny, sanitou, dlažbou, obkladmi, v kuchyni nová kuchynská linka (elektrický sporák je starší - dal by sa inštalovať aj plynový – na chodbe pred bytom je prípojka), elektrický bojler na ohrev vody bol menený v r. 2020, veľká vstavaná skriňa v spálni

- zariadenie podľa dohody (neostáva sedacia súprava v obývacej izbe, obývacia stena, vešiaková stena, mikrovlnka, obrazy, TV, ratanový stolík)

 

Mesačný zálohový predpis je 135,- Eur, v tom aj upratovanie spoločných priestorov firmou.

 

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa v zabývanej a vyhľadávanej lokalite

- má vlastnú domovú kotolňu

- iba 12 bytov, dva vchody, je bez výťahov, postavený z tehál, zateplený minerálnou vlnou, s novou strechou, vymenenými oknami a dverami v spoločných priestoroch, radiátormi na schodiskách, elektrický zámok dverí, domáci vrátnik

- výborná občianska vybavenosť – v blízkosti sa nachádza zastávka MHD aj medzimestskej dopravy, zimná športová (tréningová) hala, futbalové ihrisko, kostol, základná škola, spojená škola internátna, lekárne, predajňa zdravotníckych pomôcok, hotel, reštaurácie, nemocnica, nákupy rôzneho druhu sa dajú realizovať v blízkom centre mesta a i.  

- má vytvorené spoločenstvo vlastníkov bytov, správu BD vykonáva Stavebné bytové družstvo Levoča.

 

Pozrite si videoprehliadku:

https://www.youtube.com/watch?v=OzVA67TglkE

  

Osobné obhliadky bytu po dohode a viac informácií na tel. čísle:

0918 125 835.

 

***  P R E D A N É  ***

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF