Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: 3-izbový zrenovovaný byt s lodžiou, vlastným kúrením a ohrevom vody, ul. Viktora Greschika, Levoča, 74 m2

Popis nehnuteľnosti

Pre tých, ktorí nechcú byť závislí na centrálnom zdroji tepla a ohreve vody je vhodný práve tento zrenovovaný 3-izbový byt s lodžiou s vlastným kúrením a ohrevom vody, ktorý sa nachádza v bytovom dome na ulici Viktora Greschika 4 v Levoči.

 

BYT:

- celková plocha bytu s príslušenstvom:  70,20 m2 bez plochy lodžie (73,60 m2 s lodžiou)

Izba: 19,20 m2

Izba: 11,80 m2

Izba: 11,80 m2

Kuchyňa: 10,80 m2

Chodba: 11,20 m2

Kúpeľňa s WC: 3,50 m2

Pivnica: 1,90 m2

Lodžia: 3,40 m2

- má murovanú kúpeľňu s WC (r. 2019 – menený sprchovaný kút, umývadlo, obklady, dlažba, WC s bidetom, podlahové kúrenie, rozvody elektriny a vody, svetlíky), v kuchyni bola menená kuchynská linka – kombinovaný sporák, digestor, nové rozvody elektriny, vody a plynu, plávajúca podlaha bola menená v byte v r. 2001, plastové okná v r. 2007, vstupné dvere sú bezpečnostné oceľové zn. Adlo z r. 2005, interiérové dvere s obložkami boli menené v r. 2005, veľká vstavaná skriňa na chodbe bola montovaná v r. 2007

- má vlastné kúrenie cez inštalovaný plynový kotol zn. Protherm  Tiger 24 KTZ17 na lodžii a radiátory v celom byte s termostatickými hlavicami (v kúpeľni podlahové kúrenie), kotol zabezpečuje aj ohrev studenej vody (zásobník vody na 45 litrov), na nastavovanie teploty slúži termostat v byte, steny bytu susediace so susednými bytmi sú izolované – aj vďaka tomu v prípade zmeny rozhodnutia nového majiteľa je možné napojiť sa na iný vlastný zdroj tepla a ohrevu vody, lodžia je v stave dokončenia – toho času sa zatepľuje celý bytový dom vrátane všetkých lodžii

- poschodie: 4/4

- orientácia: spálňa a detská izba sú na západ, kuchyňa a obývacia izba sú na východ

- je slnečný, suchý, teplý, svetlý, skoro bezhlučný a pohodlný na bývanie vďaka tomu, že je na poslednom poschodí a odpojený od spoločnej kotolne.

 

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa v zabývanej a žiadanej lokalite na sídlisku Západ

- skolaudovaný v r. 1986, počet bytov v BD 16

- panelový, toho času prebieha zateplenie BD (obvodový plášť a stropy pivníc)

- má 1 hlavný a 2 zadné vchody, 2 výťahy, sušiareň, kočikáreň, spoločenskú miestnosť

- menené zvončeky a domáci vrátnik, v r. 2017 vymenené plastové okná a vchodové dvere predné aj zadné a nová dlažba na prízemí bytového domu až po vstupy, pôvodná PVC krytina na schodiskách

- napojený na verejnú elektrickú, vodovodnú, kanalizačnú a plynovú sieť

- veľmi dobrá občianska vybavenosť - v blízkosti sa nachádza nákupné centrum, lekáreň, zastávka MHD, materská škola, základná škola, športová hala, kostol, detské ihrisko, dostatok parkovacích miest a i.

- má vytvorené spoločenstvo vlastníkov bytov, správu vykonáva správca Milan Stanko, Za sédriou 18, Levoča.

 

Pozrite si videoprehliadku:  https://youtu.be/oef5CD0RM2U

 

CENA: 135.000,- EUR

 

 

Osobnú obhliadku bytu si môžete dohodnúť

na tel. čísle: 0918 125 835.

 

***  P R E D A N Ý  ***

 

 

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF