Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: 3-izbový kompletne zrenovovaný byt s lodžiou, ul. Jána Francisciho, Levoča

Popis nehnuteľnosti

Byt je kompletne, účelne a prakticky zrenovovaný, svetlý, slnečný, s výbornou orientáciou východ – západ a bez ťarchy. Ponúka sídliskové bývanie s nadhľadom, cez cestu je základná a materská škola, potraviny, zastávka MHD, či detské ihrisko. Bytový dom je obnovený s novými výťahmi, svetelnými senzormi, kamerovým systémom, veľmi čistý, nachádza sa na ulici Jána Francisciho 5 v Levoči.

 

BYT:

- celková plocha bytu:  75,50 m2 (tri obytné miestnosti, kuchyňa, WC, kúpeľňa, chodba, lodžia, pivnica na technickom podlaží domu)

- najväčšia renovácia bytu bola v roku 2008 (murované jadro, obklady a dlažba v kúpeľni a WC (závesné zn. Vega), sanita, nové rozvody pitnej a odpadovej vody, elektriny, odpad a tiež v kuchyni, nová kuchynská linka pričom v r. 2020 bola vymenená pracovná doska, dres, indukčná varná doska, nové omietky, plávajúce podlahy v izbách, drevené vchodové a interiérové dvere, tri vstavané skrine, nové radiátory a termostatické hlavice menené v r. 2018,

- poschodie: 8/8

- orientácia: kuchyňa a obývacia izba na východ, dve izby na západ.

 

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa v zabývanej lokalite na sídl. Západ I.

- panelový, zateplený v r. 2014 (zateplená je aj nová strecha), nové výťahy, vchodové dvere, nájazd pre kočíky, vymaľované chodby a schodiská, nové podlahové krytiny, zvončeky, poštové schránky, svetelné senzory v celom BD, kamerový systém v spoločných priestoroch, menené rozvody v „stupačkach“ (voda, plyn, odpady), nové potrubia z centrálnej kotolne k BD (r. 2021)

- skvelá občianska vybavenosť - v blízkosti sa nachádza zastávka MHD, materská škola, základná škola, detské ihrisko, športová hala, nákupné centrum, lekáreň, autoumyváreň, autoservis  a i., parkovať sa dá pred bytových domom

- má vytvorené vlastné spoločenstvo vlastníkov bytov.

 

Videoprehliadku bytu a okolia nájdete tu: https://youtu.be/bNkUQPKBSAw

 

CENA: dohodou

 

Osobné obhliadky tohto bytu si môžete so mnou dohodnúť na tel. čísle:

0918 125 835

 

***  P R E D A N Ý  ***

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF