Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: 3-izbový kompletne zrenovovaný byt s lodžiou, 3/4 posch., Tatranská ul., Stará Ľubovňa

Je krásne a účelne kompletne zrenovovaný, so zateplenou lodžiou a v nej zavedenou elektrinou.

Predáva sa aj so zariadením podľa dohody. 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam vám na predaj krásny kompletne zrenovovaný 3-izbový byt s lodžiou, nachádzajúci sa na 3. poschodí v bytovom dome na Tatranskej ulici 17 v Starej Ľubovni. Predáva sa so zariadením podľa dohody.

 

BYT:

- pozostáva z troch obytných miestností a príslušenstva, ktorým je  kuchyňa, komora, chodba, kúpeľňa, WC, lodžia a pivnica

- celková výmera podlahovej plochy bytu a príslušenstva (bez plochy lodžie) je  61,89 m2 (plocha lodžie je 3,28 m2, plocha celkom 65,17 m2)

- najväčšia renovácia bytu bola urobená v r. 2017 - nové rozvody elektriny (tá je zavedená aj na lodžii - osvetlenie aj zásuvka), vody, odpadu, podlahy (keramická dlažba, drevená plávajúca podlaha), znižované stropy s bodovým osvetlením, nové zárubne s obložkami, zasúvacie dvere do obývacej izby, obklady na stenách v chodbe, v kuchyni a na lodžii, vchodové dvere, nová kúpeľňa s vaňou, umývadlom so skrinkou, nová sanita, keramické obklady, nové závesné WC, nová rohová kuchynská linka so spotrebičmi, kombinovaným sporákom a digestorom, škrabané omietky v kuchyni, na chodbe, v kúpeľni a WC, hladké omietky v izbách, maľovanie celého bytu, vymurovaná komora na chodbe, sadrokartónové priečky v spálni, vetracie okná v spálni, veľká vstavaná skriňa v spálni, radiátory sú s digitálnymi meračmi tepla, okná vymenené za plastové boli v r. 2014

- poschodie: 3/4

- orientácia: V - Z

- je vnútorný, suchý, teplý, svetlý, moderne zrenovovaný a zariadený

- v cene je bytové zariadenie podľa dohody.

 

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa v zabývanej a obľúbenej lokalite vhodnej pre rodiny s deťmi

- uvedený do prevádzky v r. 1975

- panelový, vymenené plastové okná a vstupné dvere, zvončeky a domáci vrátnik, poštové schránky, menená podlaha na schodiskách, strecha je po rekonštrukcii, nad vstupom stieška proti dažďu

- napojený na verejnú elektrickú, vodovodnú, kanalizačnú a plynovú sieť

- je bez výťahov

- super občianska vybavenosť - v blízkosti sa nachádza nákupné centrum, zastávka MHD, materská škola, základná škola, hokejový štadión, kostoly, detské ihrisko, zdravotné stredisko, nemocnica s poliklinikou a i., do centra mesta cca 10 min. pešo

- správu vykonáva Slobyterm, Levočská 20, Stará Ľubovňa.

 

Výška mesačných záloh cca 115 Eur / 3 osoby (správca BD), 30 Eur (zálohová platba elektrina a plyn) a ďalšie individuálne platby za TV, internet, RTVS.

 

Pozrite si videoprehliadku: 

https://www.youtube.com/watch?v=cP6f2O-aBFY

 

CENA: dohodou 

V prípade viacerých záujemcov bude rozhodovať najvýhodnejšia ponuka.

 

 

Obhliadky po dohode a viac informácií

na tel. čísle: 0918 125 835.

 

----- P  R  E  D  A  N  É -----

 

 

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF