Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: 3-izbový zrenovovaný byt s lodžiou, ul. Jána Francisciho 28, Levoča

Popis nehnuteľnosti

Tento byt vás upúta farebnosťou, zmeneným dispozičným riešením kúpeľne so svetlíkom  a toalety, veľkým kuchynským oknom a priestrannou kuchynskou linkou so spotrebičmi. Byt je po renovácii, nachádza sa na 2. poschodí v zateplenom bytovom dome vo výbornej lokalite na ulici Jána Francisciho 28 v Levoči.  

BYT:

- pozostáva z troch obytných miestností a príslušenstva, ktorým je kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, chodba, lodžia a pivnica na technickom podlaží  bytového domu

- rozloha celkom: 70,99 m2 plus lodžia 3,58 m2  

- poschodie: 2/8

- orientácia: východ (kuchyňa s lodžiou a obývacia izba), západ (detská izba a spálňa)

- menené všetky plastové okná so žalúziami (v kuchyne vymenené za veľké), dispozične zmenená a prestavaná kúpeľňa, WC a chodba (9/2010), v kúpeľni a WC nová dlažba, obklady a sanita, nové rozvody vody a elektriny, drevené podlahy v izbách a kuchyni, v chodbe menená drevená podlaha, dlažba a vstavané skrine, nové vstupné bezpečnostné dvere (interiérové sú pôvodné), vymenené radiátory, nová rohová kuchynská linka s digestorom a zabudovanými spotrebičmi, na lodžii je dlažba a strieška proti dažďu

- kúpeľňa a WC sú murované.

 

Mesačná zálohová platba pre správcu domu: 138,- EUR/4 osoby.

  

BYTOVÝ DOM:

- panelový, skolaudovaný v 9/1985, s jedným vchodom a dvomi novými výťahmi (r. 2018)

- zateplený obvodový plášť aj strecha (r. 2017), nové plastové okná aj vstupné dvere, vymenená dlažba na prízemí, PVC krytina na schodiskách, vymaľované spoločné priestory, vymenené všetky vnútorné inštalácie, elektrický zámok dverí, domáci vrátnik

- výborná občianska vybavenosť - v blízkosti sa nachádza nákupné centrum, materská škola, základná škola, kostol, športová hala, detské ihrisko, zastávka MHD, lekáreň, tenisové a futbalové ihrisko a i.

- správu vykonáva Stavebné bytové družstvo, Levoča

 

CENA: dohodou

 

Osobné obhliadky bytu po dohode a viac informácií na tel. čísle: 0918 125 835.

 

***   P R E D A N Ý   ***

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF