Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NA PREDAJ: 3-izbový zrenovovaný byt s lodžiou, ul. Jána Francisciho, Levoča, 3/8 posch.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam vám na predaj zrenovovaný 3-izbový byt s lodžiou na sídlisku Západ II v Levoči, na ul. Jána Francisciho 34. Byt sa nachádza na treťom poschodí v zateplenom bytovom dome s vlastnom domovou kotolňou.

BYT:

- celková plocha bytu s príslušenstvom:  70,55 m2 bez plochy lodžie (cca 74 m2 s lodžiou)

Izba: 19,50 m2

Izba: 12,10 m2

Izba: 12,10 m2

Kuchyňa: 10,25 m2

Chodba: 10,70 m2

Kúpeľňa a WC spolu: 4,40 m2

Pivnica: 1,50 m2

- má zateplené obvodové steny zvnútra a bočnú vnútornú stenu ku schodisku (cca 2 cm polystyrénom), vymenené okná za plastové so žalúziami (v obývacej izbe je menené drevené okno s dvojsklom), vymenené rozvody elektriny (okrem detskej izby a spálne), nové rozvody prívodu vody a odpad v kúpeľni a WC (r. 2019) a kuchyni (r. 2017), vymenenú kuchynskú linku, nové interiérové dvere s obložkami, radiátory sú pôvodné panelové s termostatickými hlavicami a so spiatočnými ventilmi a digitálnymi meračmi tepla, na chodbe a v kúpeľni sú znížené stropy s bodovými svetlami, kúpeľňa je murovaná s rohovou vaňou, novou sanitou, obkladmi a dlažbou, pridaným rebrovým radiátorom, WC je murované – zadná stena nie je dokončená z dôvodu, že sa budú v bytovom dome meniť rozvody v „stúpačkách“, v obývacej izbe je vinylová podlaha (r. 2023), v kuchyni artoleum, v detskej izbe plávajúca (r. 2023), v spálni je PVC, v chodbe, kúpeľni a WC je dlažba

- balkón je zateplený s peknými výhľadmi, podlaha dlažba

- poschodie: 3/8

- orientácia: spálňa a detská izba sú na západ, kuchyňa a obývacia izba sú na východ

- je slnečný, suchý, veľmi teplý a svetlý.

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa v zabývanej a mladými ľuďmi žiadanej lokalite na sídlisku Západ II

- panelový, zateplený

- skolaudovaný v r. 1989

- má vlastnú plynovú domovú kotolňu, solárne termické kolektory, domáci vrátnik, vymenené plastové okná a vchodové dvere predné aj zadné, striešky proti dažďu, nové výťahy, vymenená dlažba na prízemí

- napojený na verejnú elektrickú, vodovodnú, kanalizačnú a plynovú sieť

- veľmi dobrá občianska vybavenosť - v blízkosti sa nachádza zastávka MHD, detské ihrisko, potraviny, kostol, športové ihriská, neďaleko materská škola, základná škola, športová hala, dostatok parkovacích miest a i.

- má vytvorené spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov a vlastnú agendu správy.

 

CENA: 107.000,- EUR

 

Ak potrebujete viac informácií alebo si byt chcete pozrieť osobne, zavolajte mi na tel. čísle: 0918 125 835.

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF