Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NA PREDAJ: 3-izbový zrenovovaný byt s lodžiou, ul. Jozefa Czauczika, Levoča

Popis nehnuteľnosti

Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome na sídlisku Západ I v Levoči na ulici Jozefa Czauzika 5. Je kompletne zrenovovaný a po kúpe hneď voľný k nasťahovaniu.

 

BYT:

- celková plocha bytu:  65,23 m2 (tri obytné miestnosti, kuchyňa, WC, kúpeľňa, chodba, lodžia, pivnica)

OBÝVACIA IZBA: 19,14 m2

SPÁLŇA: 9,28 m2

DETSKÁ IZBA: 11,76 m2

KUCHYŇA: 7,58 m2

PREDSIEŇ: 9,41 m2

KÚPEĽŇA: 3,01 m2

WC: 1,02 m2

PIVNICA: 1,50 m3

LODŽIA: 2,53 m2

- byt bol renovovaný postupne od r. 2006 do roku 2018 (vymenené plastové okná a okenné parapety z travertínu, vymurovaná kúpeľňa a WC, nové obklady a dlažba, nová sanita (žulový podstavec pod umývadlom), rozvody vody a elektriny, vymenená kuchynská linka so žulovou pracovnou doskou, plynovou varnou doskou, vzduchotechnika obložená portugalským vápencom, obklady, dlažba a nový radiátor v kuchyni spolu s novými rozvodmi elektriny, vody, plynu a odpadu, nový radiátor, plávajúce podlahy v izbách a na chodbe, v chodbe boli menené rozvody elektriny a dlažba, stropné ostrovčeky s bodovým osvetlením v chodbe a obývacej izbe, nové interiérové dvere s obložkami a vstupné bezpečnostné dvere zn. Exkluziv, lodžia je zateplená so zabudovanými skrinkami a presklením

- poschodie: 6/8

- orientácia: kuchyňa a obývacia izba na východ, dve izby na západ

- je vnútorný, slnečný, suchý, teplý, svetlý, prakticky a účelovo vybavený

- bez ťarchy, po kúpe je hneď voľný.

 

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa v zabývanej lokalite na sídl. Západ I.

- panelový, zateplený, nové zvončeky, poštové schránky, svetelné senzory pred vstupom do bytového domu a na prízemí , vymenené plastové okná a vchodové dvere, od júna 2021 nové 2 výťahy, vymaľované spoločné priestory a nová PVC podlaha na schodiskách, upratovanie zabezpečuje upratovacia firma

- má aj bezbariérový prístup k vchodu

- výborná občianska vybavenosť - v blízkosti sa nachádza nákupné centrum, lekáreň, zastávka MHD, materská škola, základná škola, detské ihrisko, športová hala, autoumyváreň, autoservis  a i.

- správu BD vykonáva Stavebné bytové družstvo Levoča.

 

Mesačné náklady za užívanie bytu sú cca 150,- Eur vrátane zálohových platieb správcovi bytového domu, záloh za odber elektriny a plynu.

 

CENA: 125.000,- EUR

 

Osobné obhliadky bytu si môžete so mnou dohodnúť na tel. čísle:

0918 125 835.

 

Videoprehliadka

Fotogaléria

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 12 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár