Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: 3-izbový zrenovovaný byt s lodžiou, ulica Jána Francisciho, Levoča, 2/8 posch.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam vám na predaj 3-izbový byt s lodžiou v bytovom dome na sídlisku Západ v Levoči, na ulici Jána Francisciho 19. Byt je zrenovovaný, teplý, suchý, s neprechodnými izbami, zasklenou a uzavretou lodžiou, výhľadmi na zeleň a detské ihrisko. Nachádza sa na 2. poschodí v zateplenom bytovom dome. Byt sa predáva so zariadením (okrem TV prijímača a osobných vecí).

 

BYT:

- pozostáva z troch obytných miestností a príslušenstva, ktorým je kuchyňa, kúpeľňa, WC, predsieň, lodžia a pivnica na technickom podlaží  bytového domu

- rozloha celkom:  73,08 m2 vrátane príslušenstva

IZBA: 19,00 m2

IZBA: 12,00 m2

IZBA: 12,00 m2

KUCHYŇA: 10,20 m2

PREDSIEŇ: 10,60 m2

KÚPEĽŇA A WC: 4,30 m2

PIVNICA: 1,40 m2

LODŽIA: 3,58 m2

- poschodie: 2/8

- orientácia: východ (kuchyňa s lodžiou a obývacia izba), západ (detská izba a spálňa)

- má vymenené všetky plastové okná so žalúziami (na lodžii bez žalúzií), bezpečnostné vstupné dvere zn. Sherlock, interiérové dvere v kúpeľni a WC, murovaná kúpeľňa a WC s novou sanitou, rozvodmi vody a elektriny, dlažba a obklady v kúpeľni, WC a na lodžii, plávajúca podlaha v izbách, kuchyni a v predsieni, murovaná lodžia s plastovým oknom a strieškou proti dažďu, nový radiátor v kuchyni, vymenená kuchynská rohová linka so spotrebičmi (elektrická rúra a plynová varná doska, umývačka riadu)

- osobné vlastníctvo bez ťarchy.

 

BYTOVÝ DOM:

- panelový, skolaudovaný v r. 1984

- nachádza sa v zabývanej a obľúbenej lokalite v strede sídliska Západ

- zateplený obvodový plášť v r. 2014, vymenené plastové okná v r. 2010, vstupné dvere predné aj zadné v r. 2006, inštalované svetelné senzory na schodiskách aj pri vstupoch, nové poštové schránky, nová PVC krytina na schodiskách, na prízemí dlažba, vymaľované steny na schodiskách, pri vstupe do BD urobený prístup na kočiare a bicykle

- má vymenené rozvody plynu, vody a odpadu v „stúpačkách“ (r. 2022)

- má vytvorené spoločenstvo vlastníkov bytov, správu BD vykonáva Stavebné bytové družstvo Levoča

- výborná občianska vybavenosť - v blízkosti sa nachádza zastávka MHD, detské ihrisko, nákupné centrum, materská škola, základná škola, lekáreň, športová hala, kostol, tenisové a futbalové ihrisko a i.

 

Mesačné náklady na bývanie: 140,- Eur vrátane energií. 

 

Pozrite si videoprehliadku:

https://youtu.be/Xee9dZx9agk

 

CENA: dohodou

 

Osobné obhliadky bytu po dohode a viac informácií na tel. čísle:

 

0918 125 835

 

*** P R E D A N É ***

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF