Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: 4-izbový kompletne zrenovovaný byt s lodžiou na sídlisku Západ v Levoči, 81 m2

Popis nehnuteľnosti

Máte viac detí, prípadne chcete bývať aj s rodičmi a pritom mať dostatok miesta pre všetkých? Alebo spojiť bývanie s prácou formou home office? Pre vás tu máme možnosť kúpy 4-izbového bytu na sídlisku Západ v Levoči. Obnovený bytový dom má výbornú polohu, nachádza sa na začiatku sídliska na ul. Jozefa Czauczika 1.  Ponúkaný byt je na 5. poschodí z ôsmich a má výhľady na Mariánsku horu, predmestie a smerom do sídliska.  

BYT:

- celková plocha bytu cca 81 m2 (štyri obytné miestnosti, kuchyňa, WC, kúpeľňa, chodba, lodžia a pivnica na technickom podlaží domu)

- najväčšia obnova bola uskutočnená v roku 2012, kedy sa menila kuchynská linka, nová kúpeľňa a WC, obklady a dlažby, sanita, podlahy, omietky, drevené dvere a zárubne (okrem vstupných dverí), okná,  elektrické a vodovodné rozvody, bodové osvetlenie, znižované stropy, radiátory s digitálnymi meračmi tepla, maľovanie bytu, vstavané skrine na chodbe a v izbách, presklenie lodžie, ktorá je aj zateplená

- 5/8 poschodie  

- orientácia: východ – sever

- je suchý, teplý, prakticky a účelovo zrenovovaný.

 

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa v zabývanej lokalite na začiatku sídliska Západ v Levoči

- panelový, zateplený, nové zvončeky, svetelné senzory vchodové aj schodiskové, kamerový systém, vymenené plastové okná a vchodové dvere, elektronický zámok otvárania dverí, domáci vrátnik, menený výťah, nové poštové schránky, bezbariérový vstup do BD so strieškou proti dažďu

- má okrem pivníc na odkladanie vecí kočikáreň a bicykliareň

- má vlastnú už splatenú domovú plynovú kotolňu

- skvelá občianska vybavenosť - v blízkosti sa nachádza nákupné centrum, zastávka MHD, materská škola, základná škola, športová hala, potraviny, autoumyvareň a i.

- má vytvorené spoločenstvo vlastníkov bytov, správu vykonáva správca - Správa a údržba spoločenstiev vlastníkov bytov Teodor Zibura, Levoča.

 

Mesačné náklady: cca 150 EUR pre 3 osoby pre správcu domu; platby za odber elektriny, plynu, internet a TV - individuálne

  

CENA: 129.900,- EUR

 

Obhliadky bytu po dohode a viac informácií na tel. čísle:

0918 125 835

 

***** PREDANÉ *****

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF