Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: 4-izbový mezanín s 2 balkónmi, Koceľova ulica, Spišská Nová Ves

Popis nehnuteľnosti

Niečo pre tých, ktorí ocenia moderné, otvorené bývanie na vyhľadávanej pokojnej ulici v centre mesta aj s vlastným kúrením. Byt sa nachádza na 3. poschodí s presahom do podkrovnej časti v tehlovom bytovom dome na Koceľovej ulici. Pôvodne 2-izbový byt s balkónom si majitelia prestavali na 4-izbový s dvomi balkónmi.  

 

BYT:

- celková podlahová plocha bytu je 95,51 m2 (4 obytné miestnosti, kuchyňa, kúpeľňa s WC, chodba, pivnica a 2 balkóny). Rozloha pôvodnej dolnej časti 51,31 m2, rozloha vstavanej hornej časti 31,10 m2, horný balkón 5,80 m2, dolný balkón 1,60 m2, pivnica 5,70 m2.   

-má 3-fázové elektrické pripojenie s dvojtarifnou sadzbou.

 

Horná časť bytu:

- vstavba do podkrovia nad pôvodným bytom bola skolaudovaná v januári 2016, kompletne zateplená a protipožiarne zaizolovaná, vrátane strechy a komína

- nachádzajú sa tu 2 izby – jedna s veľkým preskleným balkónom / lodžiou a jedna s vikierom, plus výstup ohňovzdornými nožnicovými skladacími schodmi s požiarnou odolnosťou 60 min. pod strechu so strešným oknom

- stavebná konštrukcia z porobetónových tvárnic Termalica doplnená Cetris a QSB doskami v exteriérových častiach a protipožiarnymi sadrokartónovými stenami, podhľadmi a priečkami Knauf v interiéri, všetky obsahujú zvukovo-tepelnoizolačný minerálno-vláknitý systém Knauf Insulation, podlahy v izbách sú laminátové, na balkóne mrazuvzdorná dlažba, v spálni sú vstavané skrine (r. 2015)

- okná plastové z r. 2012 (izolačné trojsklo), balkónové dvere sú posuvné automatické výklopné s obojstrannou kľučkou a uzamykateľné so štrbinovým vetraním

- teplo zabezpečujú 2 elektrické evolitové radiátory s digitálnymi termostatmi a ďalšou možnosťou je prieduch z komína a vykurovanie krbovou pieckou z dolnej časti bytu.

 

Dolná časť bytu:

- tvoria ju 2 izby, chodba, kuchyňa s výstupom na balkón s markízou, kúpeľňa s WC a vetracím oknom a oceľové schodisko s drevenými stupnicami do hornej časti bytu

- vstupné dvere do bytu bezpečnostné protipožiarne oceľové zn. Securido s požiarnou odolnosťou 90 min. (osadené v 5/2013), do detskej izby vedú posuvné dvere

- kuchyňa bola kompletne vymenená v r. 2017, podlaha v izbách drevené parkety, v kuchyni, na chodbe a v kúpeľni dlažba, obklady keramické v kúpeľni a kuchyni, v obývacej izbe na stene dekoračný kameň zn. Incana Blocco, okná a balkónové dvere plastové (izolačné trojsklo) z r. 2016, kúpeľňa / jadro boli rekonštruované v marci 2000 (porobetónové tvárnice), v detskej izbe a na chodbe sú vstavané skrine (r. 2011)

- v izbách sa nachádzajú radiátory – kúrenie je z centrálnej kotolne, z obývacej izby cez vstavbu nad strechu vedie trojvrstvový izolovaný komín z ušľachtilej ocele zn. Jeremias napojený na krbovú piecku TALA na tuhé palivo (10/2012), ktorá má v hornej časti prieduch.

 

BYTOVÝ DOM

- tehlový z plnej tehly, skolaudovaný v r. 1961, spolu 33 bytov v 3 vchodoch, bez výťahov

- v roku 2012 bola urobená nová strecha s 30-ročnou zárukou, strešná krytina betónová škridla Bramac, nové rozvody elektriny, vody, plynu a kanalizácie v stupačkách

- bytový dom má vymenené okná v spoločných priestoroch a vstupné dvere predné a zadné, elektronické otváranie dverí, nové poštové schránky, svetelné senzory vo vstupoch a na schodiskách, vymaľované spoločné priestory

- výborná lokalita, v okolí kompletná občianska vybavenosť

- má zriadené spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov, správu BD vykonáva Správcovská firma, Letná 41, Spišská Nová Ves.

 

Výška mesačných platieb:

Správca 176 EUR / 4 osoby, elektrina 34 EUR, plyn 5 EUR

 

CENA:  dohodou

 

Pozrite si videoprehliadku: 

https://www.youtube.com/watch?v=RZYkPo7MyWg

 

Obhliadky po dohode na telefónnom čísle:

 

0918 125 835

 

* * *   P R E D A N É   * * *

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF