Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: Rodinný dom - bungalov v tvare L, Spišské Podhradie, okres Levoča

Ponúkam Vám na predaj samostatne stojaci rodinný dom - bungalov v tvare písmena L, s príslušenstvom a veľkou záhradou, bez ťarchy, na rovinatom pozemku v tichej lokalite na Starom jarku v Spišskom Podhradí. Pozemok má celkovú rozlohu 938 m2.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj samostatne stojaci rodinný dom - bungalov v tvare písmena L, s príslušenstvom a veľkou záhradou, bez ťarchy, na rovinatom pozemku v tichej lokalite na Starom jarku v Spišskom Podhradí. Pozemok má celkovú rozlohu 938 m2.

DOM

- skolaudovaný  v roku 2000

- murovaný, stavebný materiál: tvárnice Ypor 37,50 cm, vnútorné priečky Ypor, drevo, strešná krytina škridla Bramac

- rozloha: šírka 14 m x dĺžka 10,25 m, hneď za domom sú dielňa a dreváreň spolu o rozlohe: 4,90 m x 8,15 m

- pozostávajúci zo štyroch izieb, obytnej haly s kuchyňou, špajze, vstupnej chodby, prechodovej chodby, kúpeľne s WC a kotolne; za domom sa nachádza dielňa a dreváreň (v súčasnej dobe sa dielňa využíva na parkovanie osobného vozidla). 

- kúrenie je ústredné (radiátormi) cez plynový kotol, v obývacej izbe je kozub na tuhé palivo s vyhrievanou vložkou, prívod vody z mestského vodovodu, ohrev vody plynovým zásobníkovým ohrievačom, odpadové vody do žumpy a do mestskej kanalizácie

- okná plastové s kovovými žalúziami; dvere a zárubne drevené; podlahy plávajúce laminátové a keramická dlažba; drevené obklady po stropoch v obývacej hale, kde je aj úložný priestor.

Záhrada je oplotená, rovinatá a je k nej možný prístup zozadu z poľnej cesty. Má úžitkovú aj relaxačnú funkciu.

Kto miluje a obdivuje pohľady na Spišský hrad a Dreveník, ten si príde na svoje - z dvora  a zo záhrady je ich pekne vidieť.

V Spišskom Podhradí sa nachádzajú dve materské školy, dve základné školy, pobočka vysokej školy, kňazský seminár, základná umelecká škola, dobrovoľný hasičský zbor, polícia, ambulancie všeobecného, zubného, detského a veterinárneho lekára, nákupné centrum, obchody rôzneho druhu a sortimentu, banka, kostoly, reštaurácie, kino, tri zariadenia sociálnych služieb, opatrovateľská služba, mestský úrad, knižnica, futbalové ihrisko, zastávka autobusov (aj medzinárodných liniek), vlaková stanica (pre osobnú prepravu len v lete)  a polícia.

Teším sa spolu s Vami na obhliadku po dohode na tel. č. 0918 125 835. 

 

*****  P R E D A N É  *****

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF