Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÁ: Romantická celoročne obývaná chalupa v Hnilci, okr. Spišská Nová Ves a veľký stavebný pozemok, rozloha celkom 3361 m2

Ponúkam Vám na predaj peknú zrekonštruovanú chalupu s vlastným pozemkom, nachádzajúcu sa na Hlavnej ulici v  obci Hnilec, okres Spišská Nová Ves. Spolu s chalupou sa hneď vedľa nej predáva aj rozsiahly rovinatý stavebný pozemok.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj peknú zrekonštruovanú chalupu s vlastným pozemkom, nachádzajúcu sa na Hlavnej ulici v  obci Hnilec, okres Spišská Nová Ves. Spolu s chalupou sa hneď vedľa nej predáva aj rozsiahly rovinatý stavebný pozemok.

 

DOM:

- stavebný materiál: prevažne kameň, drevo, izolácia v základoch okolo celého domu

- pozostávajúci z dvoch  izieb, kuchyne, kúpeľne, WC, komory, drevárne a otvoreného prístrešku, podkrovie je pripravené na zobytnenie - vznikli by tak ďalšie dve izby

- strecha pôvodná, krytina tabuľový plech (menený v máji 2016), strešné okná

- kúrenie je na tuhé palivo (dve kachľové pece, jeden komín) a elektrický konvektor v zadnej izbe, ohrev vody elektrickým bojlerom - prívod vody z obecného vodovodu, odpadové vody do septika, ktorý je pred domom, plyn v Hnilci zavedený nie je, elektrina 230V

- okná všetky plastové (r. 2011 - menené v prednej izbe, r. 2015 - menené v kuchyni, kúpeľni a zadnej izbe), dvere sú drevené pôvodné, podlahy plávajúce v izbách a časti kuchyne a dlažba v kúpeľni, WC, kuchyni a pri kachliakoch, drevené obklady po stenách v kuchyni, drevené stropy v kuchyni a zadnej izbe (v prednej izbe stredový drevený trám), kuchynská linka s dresom, batériou a elektrickým sporákom menená v r. 2015, fasáda domu upravovaná v r. 2015, vstupná brána z ulice  kovová z r. 2018.

 

Pred domom je okrasná predzáhradka, v plne zastrešenej zadnej časti za domom sa nachádzajú komora, dreváreň, otvorený prístrešok.

Záhrada má úžitkovú aj relaxačnú funkciu, rastú v nej ovocné stromy (slivka, hruška a rodiace jablone), celoročne zrejúce jahody a iné plodiny. V záhrade sú postavené záhradný domček a kovový altánok s prístreškom a zámkovou dlažbou a otvorené ohnisko.

 

Celý pozemok je v intraviláne obce, v tvare obdĺžnika, rovinatý a ohraničený živým plotom. Celková rozloha je 3361 m2, z ktorej polovica by sa dala využiť na rôzne účely - pestovanie, chov zvierat, výstavbu ďalšej nehnuteľnosti, prípadne po geometrickom zameraní a rozdelení následne predať.  

 

Poplatky za služby:

 

Hnilec je vzdialený od Spišskej Novej Vsi 25 km, od Rožňavy 32 km. Je to pokojná obec s počtom cca 400 obyvateľov. Premávajú tu autobusové aj vlakové spoje.

 

 

CENA: 65.000,- eur 

Osobné obhliadky po dohode na tel. č. 0918 125 835. 

 

Pozrite si videoprehliadku:

https://www.youtube.com/watch?v=5DpEo2mdcjI

 

---------------------------  P R E D A N É -----------------------------

 

Videoprehliadka

Fotogaléria

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 12 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár