Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÉ: Chata s pozemkom v osobnom vlastníctve, Fedorkin jarok, Levoča

Popis nehnuteľnosti

POPIS CHATY:

- skolaudovaná v r. 1978 – jej rozloha je 5,28 m x 4,53 m

- postavená na tichom mieste v objatí listnatých a ihličnatých stromov a množstva zelene s dostupnosťou po spevnenej ceste v chatovej oblasti Fedorkin jarok, Levoča

- je to drevená dvojpodlažná stavba s betónovými základmi a cca 1,80 m vysokými betónovými stenami v spodnej časti, kde sa nachádza sklad a WC, v drevenej hornej časti je hlavný vstup, chodba s priestorom pre sprchu, umývací a ukladací priestor na riad, kuchynský kút s pecou na pevné palivo, obývacia miestnosť, schodisko do podkrovia, podkrovný priestor slúži na spanie

- steny, stropy, okná, dvere a podlahy (s výnimkou chodby, kde je dlažba) sú drevené, v podkroví bol použitý materiál na obklady hobra a sololit, okná sú viacpočetné a majú okenice alebo mrežovanie

- strecha je šikmá s dažďovými zvodmi, krytina plech

- orientácia: prevažne východ a západ

- má prívod vody z rezervára a vlastnú prípojku elektriny, odpadová voda vedie do septika, kúri sa drevom (v chate je jeden komín) alebo sa na kúrenie môžu použiť elektrické konvektory

- v cene je väčšina zariadenia a vybavenia.

Pozemok v osobnom vlastníctve nie je oplotený, prírodné hranice vytvárajú stromy a zeleň, jeho celková rozloha je 218 m2. Na pozemku sa nachádza ešte menšia dreváreň a otvorené ohnisko. Terasa medzi chatou a ohniskom smerom k drevárni je spevnená dlažbou – toho času zarastená machom a trávou. Nehnuteľnosti sú bez ťarchy, technické a bytové zariadenie chaty aj rozvody sú pôvodné, zopár rokov neužívané. Chata bola využívaná v minulosti prevažne od jari do jesene, hlavne v lete, v zime veľmi zriedka. Susedia sú milí.

Okolie je stvorené na relax a užívanie si prírodných krás v Levočských vrchoch, pri viacúčelovej vodnej nádrži Levoča – Žabia cesta alebo na množstve značených turistických chodníkoch a cyklotrás. Známy svojim bohatým využitím je neďaleký Rezort Levočská dolina poskytujúci niektoré služby celoročne (napr. ubytovanie, reštauračné služby, wellness, bowling) a iné sezónne (napr. bio kúpalisko, rybolov, požičovňa bicyklov, lyžiarske stredisko). Do centra Levoče je oddiaľ cca 4 km.

  

Rada vás privítam na osobnej obhliadke,

ktorú si môžete dohodnúť na telefónnom čísle:

0918 125 835

 

--- P R E D A N É ---

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF