Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÉ: Dva rodinné domy na rovinatom pozemku v strede obce Torysky, okres Levoča

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj v Toryskách v strede obce na rovinatom pozemku obklopenom sčasti zeleňou a potôčikom dva rodinné domy bez ťarchy. Cena zahŕňa tiež samostatne stojacu hospodársku budovu, altánok a pozemok o celkovej rozlohe 952 m2.  

Drevenica v zachovalom stave pozostáva z komory a jednej veľkej izby, do ktorej sa ide z kuchyne. Vedľa kuchyne je kúpeľňa s vaňou, umývadlom, WC a elektrickým bojlerom na ohrev vody. Táto slúži pre obidva domy. Z kuchyne sa vychádza na dvor a je prechod aj do murovaného domu. Murovaný dom má samostatný vstup, chodbu, dve izby, kuchyňu, vedľa ktorej je komora a z nej výstup na povalu, ktorá by sa dala pekne zobytniť. Z tejto kuchyne je zároveň prechod do druhej kuchyne. Obidva domy sú tak prepojené a majú spoločnú kúpeľňu s vaňou a WC. Rozvody elektriny sú v oboch domoch pôvodné.

Drevenica je sčasti podpivničená – rozloha pivnice je cca 3 x 3 m, má drevené okná a dvere, kúriť sa dá do hlinenej pece. Na pôjd sa vchádza z komory.  Strešná krytina je plechová. Pri výmene krytiny by sa napr. mohla zobytniť aj plocha pod strechou. Na varenie slúžia dva malé kuchynské sporáky na tuhé palivo. Odber pitnej vody do oboch domov je z obecného vodovodu, splaškové vody vedú do septika – ten je spoločný aj pre murovaný dom. Komu by nevyhovoval septik, môže si napojiť odpadové vody na obecnú kanalizáciu – prípojka je medzi obecnou cestou a plotom so vstupom k domom.  

Murovaný dom bol postavený z kvádrov v r. 1964. Okná sú už vymenené za drevené eurookná. V izbách sú kachľové pece, no na kúrenie slúžia aj elektrické konvektory. Podlahy a dvere sú drevené. Strešná krytina eternit. Dom má vysoký pôjd s jedným komínom uprostred, je tu možnosť urobiť si časom ďalšie izby.

Na vlastnom pozemku o celkovej rozlohe 952 m2 v okolí domov rastú ovocné stromy (hruška, slivky, čerešňa). Nehnuteľnosti, tak ako v minulosti, by mohli poskytovať novým vlastníkom trvalé bývanie, no cítili by sa tu dobre aj tí, ktorí hľadajú víkendové miesto na trávenie voľných chvíľ. 

Obec Torysky sa rozprestiera v južnej časti Levočských vrchov. Jej názov bol odvodený od rieky Torysy. Od okresného mesta Levoča je vzdialená 18km a je s ním dopravne spojená medzimestskou autobusovou dopravou. Nachádza sa v nej obecný úrad, kultúrny dom, materská škola, grécko-katolícky kostol, hostinec, dobrovoľný hasičský zbor, dve predajne rozličného tovaru, futbalové ihrisko.  

 

Ďalšie informácie či osobná obhliadka po dohode, zavolajte

0918 125 835. 

 

*** P R E D A N É ***

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF