Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÉ: Drevenica s príslušenstvom a záhradou, Vyšné Repaše, okres Levoča

Popis nehnuteľnosti

V tichom prostredí Vyšných Repáš na miernom kopci oproti kostolu cez cestu vo dvore sa nachádza omietnutá drevenica z r. 1906. Patria k nej drevené hospodárske stavby (stodola, dreváreň) a záhrada vo výlučnom osobnom vlastníctve, no dvor je spoločný s vlastníkom predného murovaného domu. Spoluvlastnícky podiel na spoločnom dvore má každý polovicu. Všetky stavby sú v pôvodnom stave, potrebujú rekonštrukciu alebo asanáciu.

 

POPIS

- drevenicu tvoria jedna veľká izba, kuchyňa, veranda a komora, do ktorej je prístup zvonku, rovnako aj do pivnice, ktorá je pod domom

- stavebný materiál: kameň, drevo, strešná krytina eternit

- má vybudovaný jeden komín, kachľovú pec v izbe a kuchyni

- podlahy, okná a dvere sú pôvodné drevené

- orientácia: severovýchod - juhozápad

- dom je napojený iba na elektrickú sieť, rozvody sú pôvodné, na dvore sa nachádza studňa

- pozemky v osobnom vlastníctve pod drevenicou a hospodárskymi stavbami vzadu sú o rozlohe 229 m2, rozloha spoločného dvora 684 m2

 

ZÁHRADA

- rozloha: 305 m2

- je za hospodárskymi stavbami v miernom svahu s trávnatým porastom, sčasti oplotená.

 

Neďaleko sa nachádza obecný úrad, kultúrny dom, pošta, potraviny, zastávka autobusu, oproti cez cestu rímskokatolícky kostol. Susedia v okolí a obyvatelia obce sú milí. Prostredie navôkol ponúka pokoj a je vhodné pre oddych a chalupárčenie. Medzi Vyšnými Repašami a Uložou je v zime vyhľadávaným miestom areál bežeckého lyžovania. Okresné mesto Levoča je odtiaľ vzdialené cca 13 km, Spišská Nová Ves cca 23 km a do krajského mesta Prešov je odtiaľ cca 60 km.

 

Pozrite si videoprehliadku:

https://youtu.be/RrhkmUFs0dU

 

Obhliadky po dohode na tel. čísle: 0918 125 835.

 

* * *   P R E D A N É   * * *

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF