Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NA PREDAJ: Meštiansky rodinný dom s príslušenstvom a záhradou, Nová ul., Levoča

Popis nehnuteľnosti

Dom sa nachádza v radovej zástavbe na Novej ulici v Levoči a je zväčša v pôvodnom stave. Má veľa historických prvkov, je priechodový a súčasťou pamiatkovo chráneného celku, je zapísaný v zozname kultúrnych pamiatok. Dom bol využívaný na bývanie, no je vhodný aj na podnikanie. Je veľký, priestranný, s početnými väčšími aj menšími miestnosťami a vysokými stropmi. Ovocná záhrada za domom je rovinatá, udržiavaná a s prechodom cez prístrešok na zadnú Baštovu ulicu.

POPIS:

Dom je v tvare lichobežníka a má dve nadzemné podlažia a jedno podzemné podlažie, kde sa nachádza približne z 2/3 členitá pivnica s klenbami. Šírka domu je cca 10 m, dĺžka cca 24 m. Orientácia svetových strán – prevažne východ a západ. Prvé zmienky sú z 15. storočia. Rekonštrukčné a renovačné práce prebiehali v 18. storočí, v r. 1904 – 1907 a v 2. polovici 20. storočia. Na prízemí je vstupná hala, 4 izby, kuchyňa, chodba, vstup na dvor, úložný priestor pod schodami, špajza, točité schodisko s veľkým svetlíkom na poschodie, schodisko do pivnice. Na poschodí sa nachádza 6 izieb, kuchyňa, špajza,  kúpeľňa s WC, chodba, balkón a schodisko do podkrovia. Podkrovie je rozsiahle a vysoké s možnosťou ďalšieho zobytnenia. Dom bol postavený prevažne z kameňa, vnútorné nenosné priečky sú z tehál. Dvere, okná, schody, krovy a väčšina podláh sú drevené, strecha je plechová. Podlahy v kuchyniach, kúpeľni a časti chodby tvorí dlažba.

Kúrenie zabezpečujú na prízemí 3 kachľové peci, na poschodí 2 kachľové pece a plynové gamatky. Na ohrev vody slúži bojler na tuhé palivo na prízemí a na poschodí plynový ohrievač vody v kúpeľni. Prívod pitnej vody je z mestského vodovodu (jeden vodomer), odpadové vody vedú do mestskej kanalizácie. Odber elektriny po poschodiach je so samostatnými meradlami.

Na dvore sú hospodárske budovy (dreváreň, práčovňa, udiareň, maštaľ, chlieviky, kurín), za nimi rovinatá ovocná záhrada s prístreškom pre auto, cez ktorý je prechod na zadnú ulicu. Záhrada je celá oplotená. Rastú v nej 2 čerešne, 1 višňa, 2 jablone, 2 slivky, 3 druhy viniča, ríbezle (červené, čierne aj biele), černice, josta.

CENA: 173.000,- EUR

Videoprehliadku si môžete pozrieť tu: https://youtu.be/m6i8FHMp30E

Teším sa spolu s vami na osobnú prehliadku nehnuteľností, kde vám poskytnem ďalšie informácie.

 

Tel. 0918 125 835

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF