Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÉ: Dva pozemky o celkovej rozlohe 3149m2, Terchová, okres Žilina

Ponúkam na predaj slnečné pozemky v obci Terchová, k. ú. Horná Tižina o celkovej rozlohe 3149m2.

 

-------------------- P R E D A N É ----------------------

 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam na predaj slnečné pozemky v obci Terchová, k. ú. Horná Tižina o celkovej rozlohe 3149m2.

Jedná sa o parcely číslo 7650/3 (2342 m2) a číslo 7650/4 (807 m2) v budúcnosti s možnosťou IBV, v súčastnej dobe mimoriadne vhodné na odpočinok a rekreáciu, neskôr na záhradkárčenie.

K pozemkom vedie poľná cesta v spoluvlastníctve obce a súkromných osôb.

Z inžinierskych sietí priamo na pozemku nie sú žiadne. Na vlastné náklady je možnosť napojiť elektrinu z existujúceho elektrického vedenia ponad pozemok (potrebný súhlas dodávateľa). Prívod úžitkovej vody je z blízkeho horského potôčika, na prívod pitnej vody je potrebné naraziť vlastnú studňu, odpad do vlastnej ČOV, plyn nie je.

Okolie tvorí krásna príroda s množstvom stromov. Vzhľadom na blízkosť potoka s čistou horskou vodou sa dá na pozemku uvažovať o výstavbe malej chatky alebo menšej chatkovej osady, napr. na organizovanie skautských táborov či záhradkársku oblasť. Prostredie by sa dalo charakterizovať ako polosamota, neďaleko je postavených len zopár rodinných domov.

  

----------------- P R E D A N É -------------------

Videoprehliadka

Fotogaléria

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 12 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár