PREDANÝ: Pozemok o rozlohe 10163 m2 na rôzne účely, Levoča

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj pozemok v Levoči o celkovej rozlohe 10163 m2. Jeho využitie môže byť rôzne. Podľa územného plánu mesta Levoča je časť pozemku zahrnutá na výstavbu rodinných domov, pre niekoho by mohol slúžiť na poľnohospodárske účely (pestovanie obilnín, rastlín, zemiakov). Pre iného by mohol byť investíciou do budúcnosti. Ak ho nepotrebujete práve teraz, môžete ho po kúpe prenajímať. Je v osobnom vlastníctve, nachádza sa v miernom svahu, vedú cez neho rozvody elektrického napätia. Prístup k nemu je z ulice Viktora Greschika a Ruskinovskej ulice po poľnej ceste - Ruskinovskom chodníku.

Pozemok je vedený ako orná pôda, parcelné číslo KN-E 6425, zapísaný na liste vlastníctva číslo 7064, katastrálne územie Levoča.

Šírka: cca 80 m (dolná), cca 30 m (horná)

Dĺžka: cca 250 m (dolná), cca 200 m (horná).

Pri stavbe domov musí vlastník splniť viaceré povinnosti, napr. zabezpečiť výstavbu prístupovej komunikácie a vyjadrenia správcov inžinierskych sietí, dať si vypracovať geometrický plán, požiadať o územné rozhodnutie a následne o stavebné povolenie, dodržať vzdialenosti medzi domami, od hranice pozemku, dodržať uličnú čiaru a i.

 

Odkaz na územný plán mesta Levoča s textovými a grafickými prílohami:

https://www.levoca.sk/uzemne-planovanie/uzemny-plan-mesta-levoca/

  

V prípade viacerých záujemcov bude rozhodovať najvýhodnejšia ponuka.

 

PREDAJ SA USKUTOČNÍ

FORMOU ONLINE AUKCIE

DŇA 15.07.2021

 

 v čase od 19:00 hod. do 20:00 hod.

 

Najnižšia ponuková cena: 52.000 EUR.

Pre záujemcov, ktorí chcú kúpiť pozemok a zúčastniť sa aukcie, pošlem na požiadanie odkaz a pravidlá aukcie.

Kontaktujte ma s požiadavkou na email: beata.kohiarova@gmail.com

 

Pre orientáciu a pohľady z výšky:

https://www.youtube.com/watch?v=v-22aW-HoI4

 

Viac informácií na tel. čísle: 0918 125 835.

 

--- P R E D A N Ý o 8.000,- EUR VIAC ---

 

Videoprehliadka

Fotogaléria

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 11 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár