Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÉ: Pozemok Levoča – Odorica, rozloha celkom 15885 m2

Popis nehnuteľnosti

V tichej a úžasne naturálnej lokalite sa nachádza slnečný pozemok o celkovej rozlohe 15885 m2, ku ktorému ju prístup po spevnenej poľnej ceste vo vlastníctve mesta Levoča smerom od Levočských Lúk.  

 

POZEMOK:

- v tvare nepravidelného obdĺžnika - šírka cca 68 m, dĺžka cca 230 m

- parcela KN-C 8629/7, orná pôda, nezastavaná

- s prípojkou elektriny na dosah

- studňu a žumpu si musí nový vlastník sprevádzkovať sám

- odhŕňanie snehu z príjazdovej cesty v zime zabezpečuje mesto 

- osobné vlastníctvo bez ťarchy.

 

V lokalite trvalo bývajú 3 rodiny, ktoré sa venujú okrem iného aj ekologickému pestovaniu a spracovaniu liečivých rastlín, chovu koní. Túto časť mesta využívajú rekreačne ďalší vlastníci pozemkov napríklad ako záhrady.

Je vyhľadávaná hlavne z dôvodu krásnej prírody, čistého ovzdušia, rekreácie a oddychu. V okolí sa nachádzajú lesy, turistické chodníky a cyklotrasy. Prístup na Odoricu je spevnenými poľnými cestami z rôznych smerov – napr. od Levočských Lúk či Spišského Hrhova.

  

CENA: dohodou

 

Zábery z výšky a spresnenie polohy nájdete tu:

https://youtu.be/dnv1ODcmIec

 

Letné pohľady z lokality nájdete tu:

https://youtu.be/X3VhcTPg228

 

Viac informácií na tel. čísle: 0918 125 835.

 

 --- P R E D A N É ---

 

 

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF