Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NA PREDAJ: Pozemok o rozlohe 3226 m2, Lúčka, okres Levoča, orná pôda

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj pozemok za obcou Lúčka, okres Levoča o celkovej rozlohe 3226 m2, ku ktorému je prístup z obce po spevnenej štátnej ceste. Jedná sa o ornú pôdu v extraviláne v osobnom vlastníctve bez ťarchy.

Pozemok je nepravidelného tvaru.

Šírka: cca 27 m. Dĺžka: cca 120 m.

V blízkosti sa nachádza potôčik a elektrické vedenie. Možnosť napojenia by riešil už nový vlastník pozemku. Z tohto zdroja je inštalovaná prípojka elektriny do chaty v susedstve.

 

CENA: 20.000,- EUR

V cene je aj spoluvlastnícky podiel na troch ďalších susedných pozemkoch o celkovej rozlohe 7587 m2, ktoré sú v podielovom spoluvlastnícke.

 

V prípade viacerých záujemcov bude rozhodovať najvýhodnejšia ponuka.

 

Na orientáciu a pohľady z výšky si pozrite videoprehliadku:

https://youtu.be/SGz-NkmFcBI

 

Odkaz na stránku obce: http://www.obec-lucka.sk/

 

Pre viac informácií a osobnú obhliadku ma kontaktujte

na tel. čísle: 0918 125 835.

 

Videoprehliadka

Fotogaléria

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 12 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár