Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NA PREDAJ: Rodinný dom v pôvodnom stave, Kláštorská ulica, Levoča

Popis nehnuteľnosti

Ak túžite bývať v malom dome a chcete si ho prestavať podľa svojich predstáv – tento bude pre vás dobrou voľbou. Postavený je z kameňa a tehál, je jednopodlažný, má hrubé múry. Je nutná rekonštrukcia strechy, dať ju úplne preč a ešte pred výmenou za novú možno urobiť nadstavbu, zvýšiť tak komfort bývania aj hodnotu nehnuteľnosti. Dom pozostáva z dvoch veľkých izieb, kuchyne, kúpeľne, chodby a pivnice, do ktorej sa vchádza zvonku. Vzadu za domom je malý uzavretý dvor.

Orientácia domu: východ (izba, vstup na dvor a malý dvor), západ (izba a vstup do domu). Prívod vody, elektriny, plynu a kanál je z Kláštorskej ulice.

Celková plocha domu a dvora je 157 m2.

Videoprehliadku nájdete tu: https://youtu.be/fm1y44qeBp8

 

CENA: dohodou

 

Nech sa páči, príďte si všetko osobne pozrieť a premyslieť si rekonštrukciu, ktorú táto nehnuteľnosť určite potrebuje. Teším sa na obhliadky, kde Vám poskytnem ďalšie informácie. Tel. 0918 125 835.

 

Videoprehliadka

Fotogaléria

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 12 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár