Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: Rodinný dom v pôvodnom stave, Kláštorská ulica, Levoča

Popis nehnuteľnosti

Ak túžite bývať v malom dome a chcete si ho prestavať podľa svojich predstáv – tento bude pre vás dobrou voľbou. Postavený je z kameňa a tehál, je jednopodlažný, má hrubé múry. Je nutná rekonštrukcia strechy, dať ju úplne preč a ešte pred výmenou za novú možno urobiť nadstavbu, zvýšiť tak komfort bývania aj hodnotu nehnuteľnosti. Dom pozostáva z dvoch veľkých izieb, kuchyne, kúpeľne, chodby a pivnice, do ktorej sa vchádza zvonku. Vzadu za domom je malý uzavretý dvor.

Orientácia domu: východ (izba, vstup na dvor a malý dvor), západ (izba a vstup do domu). Prívod vody, elektriny, plynu a kanál je z Kláštorskej ulice.

Celková plocha domu a dvora je 157 m2.

Videoprehliadku nájdete tu: https://youtu.be/fm1y44qeBp8

 

CENA: dohodou

 

Nech sa páči, príďte si všetko osobne pozrieť a premyslieť si rekonštrukciu, ktorú táto nehnuteľnosť určite potrebuje. Teším sa na obhliadky, kde Vám poskytnem ďalšie informácie. Tel. 0918 125 835.

 

***  P R E D A N É  ***

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF