Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NA PREDAJ: Rodinný dom s príslušenstvom, Poľanovce, okr. Levoča

Popis nehnuteľnosti

Rodinný vidiecky dom v Poľanovciach sa nachádza v hornej časti obce a je čiastočne zrenovovaný. Je rozdelený vpredu na dve obytné časti so samostatnými vstupmi – nový a starý dom, ktoré boli stavané postupne a teraz tvoria jeden celok vnútorne prepojený dverami (dajú sa však zamurovať). Dom by tak mohli využívať napríklad dve generácie. V zadnej časti sú potom komora s výstupom na povalu, za ňou garáž, chlievik s vlastnou žumpou a stodola. Na pozemku stojí aj samostatná garáž, hneď vedľa nej sú sklad a udiareň. Dom je obývaniaschopný trvalo aj rekreačne. Povala je pochôdzna, s možnosťou zobytnenia, medzi starým a novým domom je tehlový múr. Orientáciou prevažne na východ – juhovýchod – juh. Je napojený na verejnú elektrickú a plynovú sieť, prívod vody je z obecného vodovodu, odpadové vody vedú do žumpy pred domom.

 

NOVÝ DOM

- postavený približne v r. 1960

- stavebný materiál: kváder, tehla, drevo

- rozloha: 7,60 m x 16 m

- pozostáva z dvoch izieb, kuchyne, chodby, komory a kúpeľne so sprchovacím kútom a WC

- vykurovanie je ústredné cez plynový kotol a radiátory s termostatickými hlavicami, v kuchyni je krb s prieduchmi, kúpeľňa je s vetracím oknom a bola prerobená kompletne v r. 2014 – na ohrev vody slúži elektrický bojler s možnosťou prepojenia na plynový kotol, podlahová krytina v prednej izbe bola vymenená za plávajúcu v r. 2014, okná s vertikálnymi žalúziami a vstupné dvere boli vymenené za plastové v r. 2014, v tom istom čase boli vymenené aj interiérové dvere s obložkami, v roku 2018 bola urobená renovácia kuchyne a zadnej izby, kedy sa menila kuchynská linka, digestor, elektrická varná doska, v zadnej izbe bol znížený strop a vymenila sa a zateplila plávajúca podlaha

- pod prednou izbou a chodbou sa nachádzajú pivnica, kotolňa a vlastná studňa

- v dome je zavedený internet a TV.

 

STARÝ DOM

- postavený približne v r. 1940

- stavebný materiál: kameň, tehla, drevo

- rozloha: 7,60 m x 8 m

- pozostáva z jednej izby, kuchyne a kúpeľne, z ktorej je možný vstup na povalu

- vykurovanie je plynovými gamatkami a kachľovou pecou, okná plastové a dvere drevené boli menené v lete 2012, podlahy sú plávajúce a zateplené, stierky stien a rozvody elektriny v izbe boli urobené v r. 2017, kúpeľňa je pôvodná, s dlažbou, vetracím oknom a prípravou pre elektrický bojler

 

SAMOSTATNE STOJACA GARÁŽ

- rozloha: 5 m x 4 m

- výklopné dvere, betónová podlaha

- vedľa garáže je sklad o rozlohe 4 m x 1,50 m a udiareň 1 m x 1 m

 

STODOLA

- rozloha: 14 m x 7 m

- pôvodný stav, postavená z dreva

- v cene je aj niektoré zariadenie – napr. rezačka na seno, šrotovník, cirkulár, starý „rebrinák“ rozložený na diely.

 

Mesačné poplatky: 40,- Eur elektrina, 60,- Eur plyn, 30,- Eur internet od Levonetu a TV Skylink.

 

Poľanovce sú koncová obec, majú približne 170 obyvateľov. Nachádza sa tu kostol, kultúrny dom, dobrovoľný zbor hasičov. Obec má 2 rezerváre pitnej čistej vody. Okolité prostredie a lesy ponúkajú možnosti na turistiku, bylinkárstvo, zber húb. Deti navštevujú materskú a základnú školu v Granč-Petrovciach (4 km) alebo v Spišskom Podhradí (9 km). K diaľničnému privádzaču v smeroch Prešov - Poprad je odtiaľ 3 km, do okresného mesta Levoča 25 km, do krajského mesta Prešov 40 km. Premáva tu autobusová medzimestská doprava.

 

Oficiálna stránka obce: https://polanovce.sk/

 

CENA: 130.000,- Eur 

 

Rada vám nehnuteľnosti ukážem osobne po dohode

na tel. čísle 0918 125 835.

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF