Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÉ: Rodinný dom v Uloži, s vlastným rovinatým pozemkom o celkovej rozlohe 1331 m2, okres Levoča

Ponúkam Vám na predaj samostatný rodinný dom s vlastným pozemkom, garážou, stodolou, maštaľou a záhradou v tichej lokalite obce Uloža, okres Levoča.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj samostatný rodinný dom s vlastným pozemkom o rozlohe 1331 m2, garážou, stodolou, maštaľou a záhradou v tichej lokalite obce Uloža, okres Levoča.

 

DOM

- skolaudovaný 1.1.1975

- rozloha: cca 11,5 m x 10,5 m

- murovaný, stavebný materiál: kameň, kvádre (obvodové múry), tehla (vnútorné priečky), drevo

- strecha a dažďové zvody pôvodné, krytina plech

- kúrenie je ústredné (liatinové radiátory) cez kotol na tuhé palivo,  kachľové pece sú v letnej kuchyni a jednej z izieb (v dome sú 2 komíny), ohrev vody elektrickým bojlerom, na pozemku sú dve vlastné studne (pri dome v hĺbke cca 50 m a pri hospodárskej budove cca 35 m, odpadové vody vedú do dvoch septikov - je možné sa napojiť za domom na obecnú kanalizáciu

- okná a dvere sú pôvodné drevené, omietky pôvodné, podlahy drevené pôvodné, PVC, v kúpeľni, na chodbe, na prízemí a na balkónoch dlažba

- príjazdová cesta asfaltová

- bez ťarchy.

 

Prízemie:

- garáž, kotolňa, práčovňa, letná kuchyňa, chodba, špajza, pivnica, schodisko na poschodie

1. poschodie:

- hlavný vstup do domu, predsieň (nad ňou balkón so vstupom z medziposchodia), 3 izby, kuchyňa, špajza, kúpeľňa s WC, uzavretá chodba, schodisko do podkrovia

Podkrovie:

- priestranný otvorený priestor možný po úpravách na zobytnenie majúci východ na balkón.

  

Pozrite si zábery domu a okolia z výšky:

https://www.youtube.com/watch?v=E2H-QKUDLz0

 

Teším sa spolu s Vami na obhliadku po dohode na tel. č. 0918 125 835. 

 

--------- P R E D A N É ---------

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF