NA PREDAJ: Pekný a priestranný rodinný dom v centre mesta Levoča

Ponúkam na predaj čiastočne zrekonštruovaný meštiansky dom v centre mesta Levoča na Kláštorskej ulici postavený na rovinatom pozemku v radovej zástavbe. Prvé zmienky sú zo 16. storočia, prestavby boli urobené v 19. a v polovici 20. storočia.

Malý zvonka veľký zvnútra...

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj čiastočne zrekonštruovaný meštiansky dom v radovej zástavbe v centre mesta Levoča na Kláštorskej ulici. Dom je postavený na rovinatom pozemku prevažne z kameňa a tehál, má veľké pivničné priestory s kamennými klenbami. Vo vnútri domu sú ploché a drevené trámové  stropy. Záhrada je udržiavaná a uzavretá. Prvé zmienky sú zo 16. storočia, prestavby boli urobené v 19. a v polovici 20. storočia,  zapísaný je v zozname kultúrnych pamiatok.

 

POPIS:

Dom má dve nadzemné podlažia a jedno podzemné podlažie, kde sa nachádza kotolňa, dva skladovacie priestory a chodba so schodiskom. Na prízemí sú 4 izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC, chodba, zádverie, schodisko do podkrovia a suterénu. Na poschodí sú dve izby. V rozsiahlom podkroví je možnosť vybudovať ďalšie izby alebo samostatný byt. Predná časť domu by mohla po rozdelení izieb slúžiť napr. na podnikateľské aktivity. Dom poskytuje viaceré možnosti využitia. Postupne od roku 2014 v ňom boli vymenené rozvody elektriny, vody, kanalizácie, plynu, kúrenie (radiátory, krbové kachle), okná a väčšina dvier a podláh, nová kúpeľňa s WC. Strecha je plechová, krovy sú pôvodné.  V záhrade sa nachádza záhradný domček a skleník. Orientácia: vstup do domu a dve izby na východ, záhrada a ďalšie izby na západ. Celková rozloha nehnuteľností je 482m2. V cene je stavebný materiál, pripravený na pokračujúcu rekonštrukciu.

Dom sa nachádza vo veľmi dobrej časti mesta, v blízkosti sú okresný úrad, daňový úrad, mestský úrad, pošta, reštaurácie, hotely, kino, divadlo, autobusová zastávka, nemocnica, poliklinika, školy, škôlky a možnosti ďalšieho kultúrneho a športového vyžitia.

 

CENA : 125.000,- EUR

 

V cene je okrem stavebného materiálu po dohode aj časť bytového zariadenia.

Teším sa spolu s Vami na prehliadku nehnuteľností, kde Vám poskytnem ďalšie informácie. 

 

Tel. 0918 125 835

 

Fotogaléria

Kontaktný formulár