Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: Zrenovovaný útulný rodinný dom, Vyšné Remety, okr. Sobrance

Ponúkam Vám na predaj pekne zrenovovaný rodinný dom v obci Vyšné Remety, okres Sobrance, ku ktorému patrí rozsiahly rovinatý oplotený pozemok o rozlohe 2070 m2.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj pekne zrenovovaný rodinný dom v obci Vyšné Remety, okres Sobrance, ku ktorému patrí rozsiahly rovinatý pozemok o rozlohe 2070 m2, ktorý je celý oplotený. Súčasťou predaja je tiež garáž a hospodárske budovy.

 

POPIS DOMU A PRÍSLUŠENSTVA

- stavebný materiál: prevažne kameň, drevo

- rozloha cca 10 m x 24 m, v tvare písmena L

- pozostávajúci z obývacej izby a spálne, kuchyne, komory, chodby, kúpeľne s WC a skladového priestoru

- krovy a strešná krytina (plech) boli kompletne menené v roku 2018

- okná, vstupné dvere do domu a prechodové dvere z verandy do chodby sú plastové (menené 7/2014), interiérové dvere v spálni menené v r. 2016, ostatné dvere sú pôvodné, podlahy plávajúce a dlažba

- kúrenie je ústredné lokálne plynové - nový plynový kotol (aj na ohrev vody) a radiátory boli inštalované v r. 2020, v obývacej izbe je aj liatinový krb z r. 2014

- ohrev vody elektrickým bojlerom (menený v r. 2020)

- pitná voda je z obecného vodovodu, plyn z verejného plynovodu, elektrina z verejnej siete, odpadové vody vedú do septika pred domom

- dom bol odizolovaný v miestach podláh a stien v spálni, obývacej izbe, kúpeľni a kuchyni

- kúpeľňa s vaňou a WC bola rekonštruovaná v r. 2015 (boli menené rozvody a sanita), kuchyňa v r. 2018 - kuchynská linka s dresom a batériou vyrobená na mieru, je s digestorom, umývačkou riadu, sporák je plynový s elektrickou rúrou, menené nové linoleum.

Dom je útulný s priestrannými veľkými izbami a kuchyňou a užívaniaschopný. Nachádza sa na začiatku obce. Do domu sa vchádza z dvora, do dvora je vstup hneď z hlavnej asfaltovej cesty. Dvor poskytuje dostatok miesta pre parkovanie napr. 2-3 áut a tiež na posedenie, grilovanie, či iný úžitok.

Pred domom je okrasná predzáhradka. V prednej časti domu vedľa hlavného vstupu do domu sa nachádza otvorená veranda slúžiaca na posedenie a oddych, v zime ako zimná záhrada. Za domom je garáž a otvorený prístrešok, za ním malé stavby na chov domácich hospodárskych zvierat, záhrada a pivnica, včelín a celkom vzadu veľká záhrada s ovocnými stromami a viničom. V záhrade sú posadené rodiace orechy, jabloň, čerešňa, broskyne, nektarinka, hrušky, slivky, černice, jahody, ríbezle, liesky. Garáž a skladový priestor je potrebné dokončiť.

Mesačné náklady: cca 100 Eur (voda, plyn, elektrina), 16 Eur internet a TV.

Vyšné Remety je pokojná obec 22 km od Michaloviec, 10 km od Sobraniec, 12 km od Šíravy, 6 km od Morského oka. Obec má 415 obyvateľov. Premáva tu medzimestská autobusová doprava. Nachádza sa tu obchod so zmiešaným tovarom, kultúrny dom, obecný úrad, gréckokatolícky kostol, materská škola, futbalové ihrisko, požiarna zbrojnica, pohostinstvo, služby rôzneho druhu poskytujú miestni remeselníci. V okolí je dostatok možností na prechádzky v prírode, zber húb a lesných plodov.

  

Pozrite si videoprehliadku: https://www.youtube.com/watch?v=W_Xv0Tc62JA

 

Nehnuteľnosti boli predané o 5.000 Eur viac, než bola ponúkaná  cena. 

 

Chcete aj vy predať svoju nehnuteľnosť výhodnejšie, než ostatní? 

Zavolajte mi: 0918 125 835.

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF