Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: Rodinný dom, Vysoká ulica, Levoča

Ponúkam na predaj dvojpodlažný rodinný dom v pôvodnom stave v radovej zástavbe na Vysokej ulici v Levoči, ktorý je evidovaný ako pamiatkový objekt. 

 

---------------------- P R E D A N Ý ------------------------

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam na predaj dvojpodlažný rodinný dom v pôvodnom stave v radovej zástavbe na Vysokej ulici v Levoči, ktorý je evidovaný ako pamiatkový objekt. Dom je postavený s postupným klesaním do dvora, z ktorého je možný prejazd autom na Bottovu ulicu. Dom pozostáva z troch obytných častí, ktoré nie sú vzájomne prepojené. Niektoré by po rekonštrukcii mohli slúžiť na prenájom.

1. OBYTNÁ ČASŤ

- vstupuje sa do nej z hlavnej chodby a tvorí ju kuchyňa a veľká izba s výhľadom na Vysokú ulicu

2. OBYTNÁ ČA5Ť

- vstupuje sa do nej z hlavnej chodby a tvorí ju predsieň, kuchyňa a veľká izba s výhľadom do dvora a na Bottovu ulicu

3. OBYTNÁ ČASŤ

- vstupuje sa do nej schodiskom z hlavnej chodby a tvoria ju dve miestnosti, z jednej je výhľad do dvora a na Bottovu ulicu a z druhej je výhľad do dvora, z ktorej vedie ďalšie schodisko do obrovského podkrovia.

Z hlavnej chodby vedie schodisko aj do pivnice, ktorá je klenbová a suchá.

Na dvore sa nachádza studňa a hospodárske budovy. Z inžinierskych sietí je zavedená elektrina a kanalizačné rúry od domu cez dvor do mestskej kanalizácie, kúrenie a varenie pieckami. Dom je postavený z kameňa, tehál, dreva, strešná krytina plech.

Orientácia:  V - JV - JZ

Celková zastavaná plocha domu, dvora a hospodárskych budov je 349m2.

 

Nech sa páči, príďte si všetko osobne pozrieť a premyslieť si rekonštrukciu, ktorú táto nehnuteľnosť určite potrebuje. Teším sa na obhliadky, kde Vám poskytnem ďalšie informácie. Tel. 0918 125 835.

 

*****  P R E D A N É  *****

 

Viete o podobnej nehnuteľnosti na predaj?

Neváhajte ma kontaktovať.

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF