Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: Rodinný dom v Levoči, Potočná ulica, záhrada, rozsiahle príslušenstvo, pozemok 1272 m2

Popis nehnuteľnosti

Dom sa nachádza v obľúbenej lokalite na bývanie na Potočnej ulici číslo 6, je trojpodlažný, samostatne stojaci s bohatým príslušenstvom a veľkým vlastným pozemkom. Nehnuteľnosti sú bez ťarchy, vymaľované, vyčistené, pripravené po kúpe k okamžitému nasťahovaniu.

POPIS DOMU:

- skolaudovaný 7/1984

- murovaný, stavebný materiál: kváder, tehla, drevo

- rozloha: 9,50 m x 9,70 m

- na prvom nadzemnom podlaží sa na nachádza garáž, kotolňa, práčovňa, sklad, chodba, vnútorné a vonkajšie schodisko, na druhom nadzemnom podlaží sa nachádza hlavný vstup do domu s prístreškom, predsieň, WC s umývadlom, chodba, obývacia izba s lodžiou, kuchyňa s kuchynskou linkou a kombinovaným sporákom, špajza, terasa s vonkajším kozubom a otvorením ohniskom, schodisko do dvora a schodisko do tretieho podlažia, na treťom nadzemnom podlaží sa nachádzajú 3 izby, lodžia, balkón, chodba a kúpeľňa s WC

- strecha je pôvodná, krytina plech

- je napojený na verejnú plynovodnú, kanalizačnú, elektrickú a vodovodnú sieť, kúrenie je ústredné (radiátory) cez plynový kotol, kozub v obývacej izbe (v dome sú tri komíny), ohrev vody plynovým kotlom, prívod vody z mestského vodovodu, odpadové vody do mestskej kanalizácie

- pôvodné okná menené v r. 2010 za plastové a nové sú aj vstupné dvere do domu, interiérové dvere sú drevené, podlaha na prízemí domu je betónová a dlažba, na druhom a treťom podlaží kombinácia PVC, dlažba a plávajúca, na schodiskách, balkónoch a lodžiach je travertínová podlaha

Pozemok je celý oplotený, pred domom je okrasná predzáhradka a vstup do garáže, za domom prístrešok pozdĺž celej steny a dvor, z ktorého sa vchádza do príslušenstva domu a na záhradu. Príslušenstvo tvorí murovaný objekt, v ktorom sa nachádzajú pivnice a dielňa. Záhrada je rozdelená na terasovú rovinatú časť, kde sa nachádza skleník a náraďovňa a svahovitú časť s ovocnými stromami a prístreškom pre chov zvierat.

 

CENA: dohodou 

 

Pozrite si videoprehliadku: https://youtu.be/0_lBchH2RYk

 

Teším sa na osobné obhliadky po dohode na tel. čísle

0918 125 835

 

*** P R E D A N É ***

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF