Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NA PREDAJ: Rodinný dom v Levoči, Potočná ulica, záhrada, rozsiahle príslušenstvo, pozemok 1272 m2

Popis nehnuteľnosti

Dom sa nachádza v obľúbenej lokalite na bývanie na Potočnej ulici číslo 6, je trojpodlažný, samostatne stojaci s bohatým príslušenstvom a veľkým vlastným pozemkom. Nehnuteľnosti sú bez ťarchy, vymaľované, vyčistené, pripravené po kúpe k okamžitému nasťahovaniu.

POPIS DOMU:

- skolaudovaný 7/1984

- murovaný, stavebný materiál: kváder, tehla, drevo

- rozloha: 9,50 m x 9,70 m

- na prvom nadzemnom podlaží sa na nachádza garáž, kotolňa, práčovňa, sklad, chodba, vnútorné a vonkajšie schodisko, na druhom nadzemnom podlaží sa nachádza hlavný vstup do domu s prístreškom, predsieň, WC s umývadlom, chodba, obývacia izba s lodžiou, kuchyňa s kuchynskou linkou a kombinovaným sporákom, špajza, terasa s vonkajším kozubom a otvorením ohniskom, schodisko do dvora a schodisko do tretieho podlažia, na treťom nadzemnom podlaží sa nachádzajú 3 izby, lodžia, balkón, chodba a kúpeľňa s WC

- strecha je pôvodná, krytina plech

- je napojený na verejnú plynovodnú, kanalizačnú, elektrickú a vodovodnú sieť, kúrenie je ústredné (radiátory) cez plynový kotol, kozub v obývacej izbe (v dome sú tri komíny), ohrev vody plynovým kotlom, prívod vody z mestského vodovodu, odpadové vody do mestskej kanalizácie

- pôvodné okná menené v r. 2010 za plastové a nové sú aj vstupné dvere do domu, interiérové dvere sú drevené, podlaha na prízemí domu je betónová a dlažba, na druhom a treťom podlaží kombinácia PVC, dlažba a plávajúca, na schodiskách, balkónoch a lodžiach je travertínová podlaha

Pozemok je celý oplotený, pred domom je okrasná predzáhradka a vstup do garáže, za domom prístrešok pozdĺž celej steny a dvor, z ktorého sa vchádza do príslušenstva domu a na záhradu. Príslušenstvo tvorí murovaný objekt, v ktorom sa nachádzajú pivnice a dielňa. Záhrada je rozdelená na terasovú rovinatú časť, kde sa nachádza skleník a náraďovňa a svahovitú časť s ovocnými stromami a prístreškom pre chov zvierat.

 

CENA: 185.000,- EUR 

V prípade viacerých záujemcov bude rozhodovať najvýhodnejšia ponuka.

 

Pozrite si videoprehliadku: https://youtu.be/0_lBchH2RYk

 

Teším sa na osobné obhliadky po dohode na tel. čísle

0918 125 835

 

Videoprehliadka

Fotogaléria

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 12 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár